اسامی برخی از رتبه های تک و دو رقمی مدرسان شریف در گروه علوم پایه آزمون کارشناسی ارشد 95

امسال نیز همانند سال های گذشته بیشترین رتبه های یک، تک و دو رقمی آزمون کارشناسی ارشد سال 95 گروه علوم پایه از داوطلبان مدرسان شریف بوده است. در جدول زیر می توانید اسامی برخی از رتبه های برتر را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که اسامی سایر رتبه ها به مرور به جدول زیر اضافه خواهد شد.
کد 1201 علوم زمین
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
مجید صفایی رتبه 1 چینه شناسی و دیرینه شناسی، رتبه 2 زمین شناسی نفت، رتبه 2 رسوب شناسی و رتبه 2 تکتونیک و رتبه 3 سنجش از دور قوچان
مازیار ناظمی رتبه 3 رسوب شناسی و سنگ شناسی، رتبه 4 زمین شناسی نفت، رتبه 5 چینه نگاری و دیرینه شناسی و رتبه 8 زمین ساخت آباده
اکبر جعفر آذری رتبه 5 آب زمین شناسی، رتبه 10 زمین شناسی مهندسی تبریز
ناصر جبرائیلی رتبه 7 آب زمین شناسی تبریز
صابر فیض اللهی رتبه 9 آب زمین شناسی ارومیه
زهرا خورشیدوند رتبه 11 زمین شیمی درود
احمد علیزاده رتبه 13 زمین شناسی زیست محیطی اشنویه
میلاد سلیمانی رتبه 15 زمین شناسی نفت زنجان
مرجان شاهین فر رتبه 22 آب شناسی مشهد
حسین برزگر رتبه 28 زمین شناسی مهندسی اقلید
فیروزه شواخی رتبه 34 رسوب شناسی شاهین شهر
علیرضا مندک رتبه 36 زمین شناسی نفت زنجان
عاطفه غلامی رتبه 39 رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی همدان
عاطفه مومنی رتبه 41 زمین شناسی اقتصادی باغملک
حسین عظیم زاده رتبه 42 زمین شناسی مهندسی ارومیه
ام لیلا سلاطی رتبه 44 زمین شناسی نفت خرم آباد
پریسا موسوی رتبه 48 زمین شناسی زیست محیطی ایذه
فریدون احمدزاده رتبه 52 زمین شناسی نفت تبریز
وحید کرابی رتبه 55 زمین شناسی نفت سبزوار
راضیه حاجی وند رتبه 66 زمین شناسی نفت ایذه
الهه کریمی رتبه 71 سنجش از دور تهران
حسن مهرپرورده رتبه 89 رسوب شناسی و سنگ شناسی رسوبی همدان
فیروزه شواخی رتبه 92 تکتونیک شاهین شهر
کد 1208 مجموعه ریاضی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
حمیدرضا محمودیان رتبه 1 تهران
سید میثم عقلمند رتبه 27 تهران
سیده آیلار موسوی رتبه 42 تبریز
بابک قنبری رتبه 47 تهران
مهرداد انواری رتبه 58 تبریز
آزاده رجبی نژاد رتبه 67 کرج
نگار آبگینه ساز رتبه 69 تهران
فائزه آقامحمدی رتبه 70 قم
علی محرابیان رتبه 81 مشهد
کد 1209 علوم کامپیوتر
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
سینا خسروی رتبه 1 تهران
سید کارو صحافی رتبه 2 تبریز
سروش بهاریان رتبه 6 تهران
پرهام افتخار رتبه 7 تهران
محمد هادی رهجو رتبه 8 علوم تصمیم و مهندسی دانش تهران
محمد فاضلی رتبه 14 تهران
داوود مرادی رتبه 19 تهران
مینا یزدانی رتبه 22 تهران
فرهاد ودیعی رتبه 30 تهران
نگین صباحیان رتبه 40 تهران
سید امیرحسین رحیمی رتبه 44 مشهد
رضا طاهری رتبه 60 قزوین
سالار سالاری رتبه 64 کرمان
محبوبه شریفیان رتبه 64 اصفهان
انوش سیاهکار رتبه 65 تهران
مرتضی اسکندریان رتبه 70 سمنان
امیر واهب رتبه 81 تهران
یاسمن لطفی رتبه 89 تهران
مجموعه زیست شناسی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
هومن محمودی رتبه 1 علوم سلولی و مولکولی کلیه گرایش ها کاشان
محمد حسین عباسپور رتبه 1 میکروبیولوژی اهواز
فرزانه باقرنژاد رتبه 2 گرایش های فیزیولوژی و زیست شناسی سلولی و تکوینی و رتبه 3 بیوسیستماتیک (کد 1213)، رتبه 2 زیست شناسی جانوری (کد 1214) تبریز
بهاره رحیمی رتبه 2 گرایش های بیوفیزیک و بیوشیمی، رتبه 3 گرایش های علوم سلولی و مولکولی، ژنتیک و زیست فناوری دریا اصفهان
سنبل شمشیری رتبه 3 علوم گیاهی (کد 1213) آباده
رعنا مختاری رتبه 4 فیزیولوژی، رتبه 5 سلولی و تکوینی و رتبه 6 بیوسیستماتیک (کد 1213) تهران
نسیم فلکی رتبه 6 سیستماتیک و بوم شناسی، رتبه 7 فیزیولوژی تهران
سارا حدیدی رتبه 8 فیزیولوژی جانوری کرمانشاه
بهروز عرب مومنی رتبه 11 زیست فناوری میکروبی اصفهان
محمود فدایی رتبه 20 علوم سلولی و مولکولی اصفهان
مهرناز فرقانی رتبه 62 میکروبیولوژی تهران
مریم نوائیان رتبه 73 بیوفیزیک تهران
محمد سهرابی رتبه 11 زیست شناسی جانوری بیوسیستماتیک و سلولی تکوینی زرند
ابوالفضل رضایی رتبه 15 زیست شناسی سلولی تکوینی بجنورد
مهدیه پروان رتبه 29 زیست شناسی جانوری سیرجان
ماهان کلاه کج رتبه 30 زیست شناسی جانوری بیوسیستماتیک و سلولی تکوینی مشهد
امیرحسین ودادیان رتبه 31 فیزیولوژی مشهد
ساناز علی اوغلی رتبه 85 فیزیولوژی سراب
الهام صلاحی رتبه 91 جانورشناسی کوهدشت
نیلوفر پورملک رتبه 92 تکوینی جانوری لاهیجان
کد 1203 مجموعه شیمی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
کمیل کهنسال سادات محله رتبه 3 شیمی کاربردی لاهیجان
احسان حمزه پور رتبه 5 شیمی فیزیک و آموزش شیمی، رتبه 7 شیمی آلی و شیمی کاتالیست و نانوشیمی، رتبه 8 شیمی تجزیه، رتبه 10 شیمی کاربردی تهران
سالار بالو رتبه 15 شیمی کاربردی رشت
محمدرضا زهره وند رتبه 14 شیمی فیزیک تهران
حامد عبدالملکی رتبه 17 شیمی محض تهران
سروناز پاکبان رتبه 26 شیمی پلیمر تبریز
میلاد رضایی رتبه 31 شیمی فیزیک همدان
محمد بهجتی رتبه 35 شیمی آلی کرمانشاه
حسن فضلی رتبه 40 شیمی تجزیه تهران
نادیا حلیمی رتبه 42 شیمی فیزیک تهران
مهران بادبدست رتبه 47 شیمی فیزیک مشهد
فاضله مسگری رتبه 48 شیمی تجزیه کرج
حسنی کریمی رتبه 58 شیمی آلی آمل
سپیده تقوی رتبه 63 شیمی فیزیک کرج
رضا رضایی رتبه 69 شیمی آلی قزوین
نغمه محمدجعفری رتبه 71 شیمی کاربردی تهران
ریحانه سامعی رتبه 81 شیمی معدنی قم
هلیا دهقان رتبه 84 شیمی آلی تهران
بهنام احمدی رتبه 86 شیمی کاربردی همدان
نوید ربیعی رتبه 87 شیمی معدنی تهران
سیما درویشی رتبه 90 شیمی معدنی کرج
مژگان صمدی رتبه 95 شیمی فیزیک سنندج
شایسته شجری رتبه 97 شیمی معدنی تهران
کد 1202 ژئوفیزیک و هواشناسی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
فرزانه تکسیبی رتبه 4 تهران
سیاوش نجفی رتبه 6 بهبهان
نرگس صالح رتبه 20 هواشناسی تهران
اکبر سلیمی رتبه 32 ژئوفیزیک تهران
ناهید بانویی رتبه 60 ژئوفیزیک مشهد
احسان قره باغی رتبه 80 ژئوفیزیک ارومیه
ربابه امامی رتبه 83 زلزله شناسی زنجان
کد 1207 مجموعه آمار
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
الهام جمالی رتبه 2 بوشهر
امیررضا محمدی رتبه 5 کرمانشاه
زینب مرشدی رتبه 6 زنجان
رضا صحبت زاده رتبه 9 تهران
مسعود قلی زاده رتبه 17 اردبیل
الهه سوری رتبه 21 تهران
بیتا رمضانی رتبه 27 تبریز
سودا ریاحی فرد رتبه 30 تبریز
فریبا افتخاری زاده رتبه 45 تهران
نگار مودتی پور رتبه 47 تهران
بهنام کریمی رتبه 54 خوی
مهرالله مبارکی رتبه 66 تهران
فاطمه مصائبی رتبه 90 زنجان
سمانه حیدری رتبه 94 تهران
کد 1205 فتونیک
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
فاطمه حامدی رتبه 3 فتونیک و رتبه 5 مهندسی الکترواپتیک تهران
محمد امین امیری رتبه 5 فتونیک تهران
فایزه اکبری رتبه 6 فتونیک تهران
احمد سراوانی رتبه 9 فتونیک گرگان
عبدالرضا صفایی اردکانی رتبه 12 یاسوج
مرتضی کوه گرد رتبه 22 ارومیه
وحید صدیق زاده رتبه 44 تهران
سامان صدقی رتبه 45 کرمان
علی حیدری فرد رتبه 47 تهران
فهیمه هاشم پور رتبه 48 تبریز
شهرزاد حسین آبادی رتبه 69 کرمان
کد 1219 علوم شناختی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
حامد پورفنان رتبه 2 تبریز
کد 1204 مجموعه فیزیک
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
محمد موسوی رتبه 20 تربت حیدریه
محمد صادق صالحی رتبه 27 تهران
فرشاد کمالی نژاد رتبه 32 تهران
خشایار عارفی رتبه 33 تهران
الهام میرزاحسین رتبه 41 تهران
حسین رنجگری رتبه 47 تهران
علیرضا خاکدامن رتبه 50 تهران
معین صمدی رتبه 62 تهران
فرزانه تکسیبی رتبه 59 تهران
احمد سراوانی رتبه 70 گرگان
محمد حسین جلالی رتبه 73 لاهیجان
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه فنی و مهندسی اینجا کلیک کنید
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه علوم انسانی اینجا کلیک کنید
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه هنر اینجا کلیک کنید
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه کشاورزی اینجا کلیک کنید
 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©