اسامی برخی از رتبه های تک و دو رقمی مدرسان شریف در گروه کشاورزی آزمون کارشناسی ارشد 95

امسال نیز همانند سال های گذشته بیشترین رتبه های یک، تک و دو رقمی آزمون کارشناسی ارشد سال 95 گروه کشاورزی از داوطلبان مدرسان شریف بوده است. در جدول زیر می توانید اسامی برخی از رتبه های برتر را مشاهده کنید. توجه داشته باشید که اسامی سایر رتبه ها به مرور به جدول زیر اضافه خواهد شد.
کد 1302 مجموعه مهندسی کشاورزی - آب
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
نیلوفر نجفی رتبه 1 هواشناسی کشاورزی و رتبه 6 مهندسی منابع آب اصفهان
زهرا مردانی رتبه 2 مهندسی منابع آب و رتبه 8 هواشناسی کشاورزی اصفهان
سیمین علی اوغلی رتبه 6 آب سراب
محمد انصاری رتبه 7 مهندسی منابع آب کرج
الهه میرزایی رتبه 7 مهندسی آبیاری و زهکشی تهران
نوید صمدی بروجنی رتبه 8 مهندسی سازه های آبی تهران
میثم فرج زاده رتبه 9 مهندسی منابع آب ارومیه
محمد رهسپار رتبه 11 مهندسی منابع آب شاهرود
سولماز پناهی رتبه 12 مهندسی آبیاری و زهکشی تبریز
مریم قره باغی رتبه 13 مهندسی منابع آب شاهرود
فاطمه صفری رتبه 14 مهندسی آبیاری و زهکشی قزوین
محمد فلاح رتبه 16 مهندسی منابع آب شاهرود
سجاد نایب فاروجی رتبه 17 هواشناسی کشاورزی
قوچان
بشیر فلاحی رتبه 20 سازه های آبی همدان
سالار سروری رتبه 22 مهندسی منابع آب ارومیه
سولماز اسماعیلی رتبه 22 سازه های آبی قائمشهر
محمود سبزیان رتبه 23 مهندسی آبیاری و زهکشی تهران
پریا مرادی رتبه 23 مهندسی منابع آب همدان
میرمحمد آزاد خراسانی رتبه 25 مهندسی منابع آب ارومیه
سجاد مشایخی رتبه 32 مهندسی منابع آب جهرم
امیر اشکان ملکشاهی رتبه 36 مهندسی آبیاری و زهکشی ساری
سوگند بیات رتبه 41 مهندسی منابع آب اراک
مهیار قیطرانی رتبه 46 مهندسی آبیاری و زهکشی همدان
علی اصغر رستمی رتبه 49 مهندسی منابع آب تهران
مهسا قندی رتبه 66 مهندسی منابع آب تهران
محمد امین قدرتی رتبه 71 مهندسی آبیاری و زهکشی همدان
مریم سادات حاج میرزایی رتبه 89 مهندسی آبیاری و زهکشی مشهد
الهه حشمتی رتبه 72 مهندسی منابع آب مشهد
کد 1303 زراعت و اصلاح نباتات
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
زهرا جعفری رتبه 1 زراعت و اصلاح نباتات اصفهان
سارا ضرابی رتبه 2 بیوتکنولوژی کشاورزی (کد 1324) و رتبه 4 زراعت و اصلاح نباتات تهران
فرزانه زمانی رتبه 6 علوم و تکنولوژی بذر تهران
محمدرضا کریمی رتبه 9 زراعت و اصلاح نباتات شهرکرد
سمیه ستوده مرام رتبه 20 علوم و تکنولوژی بذر
ارومیه
ثریا ساغی تبار رتبه 25 زراعت و اصلاح نباتات آمل
اسماعیل حمزه حسین آبادی رتبه 57 زراعت و اصلاح نباتات اصفهان
مهسا ناظر رتبه 73 علوم و تکنولوژی بذر گنبدکاووس
سکینه بیدار رتبه 79 زراعت و اصلاح نباتات رشت
کد 1304 اقتصاد کشاورزی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
محمدرضا رمضانی رتبه 1 مشهد
کد 1308 علوم خاک
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
لیلی رشنویی رتبه 2 علوم خاک خرم آباد
محمد مهدیه نجف آبادی رتبه 9 علوم خاک کرج
سکینه بالنده رتبه 46 بجنورد
فائزه برازنده رتبه 48 کلاچای
شمیم شیرجندی رتبه 58 اهواز
حسین طالبی رتبه 76 مشکین شهر
کد 1319 مهندسی مکانیک بیوسیستم
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
بابک نعمت زاده رتبه 3 اردبیل
مهدی نوجوان رتبه 6 ارومیه
آرمین فتاح پور رتبه 10 ارومیه
پروین محمدی رتبه 18 همدان
بابک ناصری رتبه 25 تهران
مرضیه حیدری رتبه 45 تبریز
مرتضی شاکرین رتبه 89 مشهد
کد 1305 علوم باغبانی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
ملیحه قهرمان رتبه 4 قوچان
سمیه خان محمدی رتبه 5 همدان
زهرا رضاییان رتبه 6 اصفهان
مهسا قاسمی راستی رتبه 16 علوم باغبانی همدان
سروناز رشیدی رتبه 28 علوم باغبانی تهران
اکرم مصطفایی رتبه 31 علوم باغبانی تبریز
ندا صفری کوچی رتبه 38 علوم باغبانی جهرم
رضوان شمس رتبه 76 علوم باغبانی همدان
کد 1317 منابع طبیعی - محیط زیست
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
رسول باقرآبادی رتبه 4 کرمانشاه
احسان صفری رتبه 9 خرم آباد
اعظم پاکزاد مقدم رتبه 13 منابع طبیعی - محیط زیست تهران
فاطمه ناصری رتبه 14 منابع طبیعی - محیط زیست کرج
آذین دشتیان رتبه 15 منابع طبیعی - محیط زیست تربت جام
علی اکبر سالاروند رتبه 31 منابع طبیعی - محیط زیست دورود
صنم زکی پور رتبه 33 منابع طبیعی - محیط زیست اصفهان
سمانه صفائیان رتبه 44 منابع طبیعی - محیط زیست زرین شهر
نسترن یوسفان رتبه 46 منابع طبیعی - محیط زیست بهبهان
زرانگیس نهاوندی رتبه 54 منابع طبیعی - محیط زیست رامسر
محمد نجفی رتبه 70 منابع طبیعی - محیط زیست چالوس
فروغ تاجیکی رتبه 98 منابع طبیعی - محیط زیست اصفهان
کد 1310 تولیدات گیاهی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
نوید ریگی رتبه 5 سراوان
پدرام تقوی آذر رتبه 9 تهران
کد 1313 علوم و صنایع غذایی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
میلاد کاظمی رتبه 6 تبریز
امیرحسین محمدیان رتبه 16 صنایع غذایی مشهد
کوثر محمدی رتبه 70 صنایع غذایی بوکان
نایب غلامی رتبه 71 صنایع غذایی لنگرود
مهسا سلطانی رتبه 90 صنایع غذایی نجف آباد
کد 1309 علوم دامی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
الیاس مروی رتبه 9 نیشابور
سید محسن حسینی رتبه 46 علوم دامی قزوین
وحید رفیعی بوژانی رتبه 76 علوم دامی کرمانشاه
کد 1324 بیوتکنولوژی کشاورزی
نام و نام خانوادگی رتبه در گرایش شهر
سارا ضرابی رتبه 2 تهران
محسن کیان آرا رتبه 10 مشهد
زهرا آزادیان رتبه 18 همدان
راحله دهقانی رتبه 25 اصفهان
مژده دانشگر رتبه 28 میاندوآب
مهدی حاتمی خواه رتبه 30 قم
نگار گنجی رتبه 35 قزوین
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه فنی و مهندسی اینجا کلیک کنید
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه علوم انسانی اینجا کلیک کنید
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه علوم پایه اینجا کلیک کنید
همچنین برای مشاهده اسامی رتبه های برتر مدرسان شریف در آزمون کارشناسی ارشد 95 گروه هنر اینجا کلیک کنید
 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©