برخی از رتبه های تک و دو رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری سال 98 (اسفند 97)

رتبه هاي برتر دکتری 98

امسال نیز بیشترین رتبه های تک و دو رقمی آزمون دکتری از مدرسان شریف بوده اند. در جدول زیر اسامی برخی از رتبه های برتر را مشاهده می نمایید.

جدول زیر در روزهای آتی به روز رسانی و اسامی سایر رتبه های برتر به مرور به آن اضافه خواهد شد.

 

نام نام خانوادگی کد رشته رشته گرایش رتبه بدون سهمیه شهر
فاطمه سمیعی 2173 حسابداری 1 تهران
میثم قلائی 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 1 کوهدشت
محمدامیر قدوسی 2154 حقوق عمومی 1 قم
کیانوش کریمی 2165 مدیریت رسانه و اطلاعات 1 تهران
فردین قیصری 2118 علوم ورزشی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی 1 سقز
محمد خواجه وندی 2119 علوم ورزشی بیومکانیک ورزشی 1 بابل
مریم امید قائمی 2144 روانشناسی تربیتی 1 تهران
حبیبه بهرامی نژاد 2148 مشاوره 1 کرمان
امین علی محمدی 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 1 بابلسر
جابر صادقی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 1 تهران
رئوف داستانیان 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 1 بهبهان
علیرضا عبدالهی تنها 2305 مهندسی برق کنترل 1 تهران
صدرا تفقدی جامی 2301 مهندسی برق الکترونیک 1 تهران
علی فتحی گنجه لو 2360 مهندسی شیمی 1 تهران
محمد رحمانی 2223 مهندسی هوافضا سازه های هوایی 1 تهران
مرتضی میری 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 1 بیرجند
امیرحسین زربان 2308 مهندسی عمران زلزله 1 بیرجند
نازنین بهفر 2310 عمران آب وسازه های هیدولیکی 1 تبریز
محسن قادرمرزی 2103 جغرافیای سیاسی 1 دهگلان
غفار الله ویسی 2106 ژئومورفولوژی 1 سنندج
یحیی عزیزی 2237 علوم و فناوری نانو نانو فیزیک 1 بابل
فرزانه فخاریان 2229 زیست شناسی میکروبیولوژی 1 قم
مریم افکاری 2225 زیست شناسی سلولی و تکوینی 1 تهران
نبی اله خیرآبادی 2236 زیست شناسی دریا 1 تهران
سالار سروری نوری 2429 علوم و مهندسی آب منابع آب 1 تهران
امیر پناهی سفلی 2427 علوم و مهندسی آب آبیاری و زهکشی 1 زنجان
ایوب آویژگان کردوبی 2421 مدیریت منابع خاک 1 ایذه
حمیدرضا صداقت فیض آبادی 2173 حسابداری 2 تهران
رضا پورمحمدی 2157 حقوق خصوصی 2 قم
محمد زارعی 2148 مشاوره 2 قم
حمیدرضا گلی 2212 شیمی شیمی آلی 2 کُردکوی
سیامک قدمی بدرلو 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 2 تهران
نریمان کاظمی زنجانی 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 2 تهران
شقایق رجا 2312 مهندسی عمران سواحل بنادر وسازه های دریایی 2 رشت
سپهر سمیعی اصفهانی 2363 فناوری نانو نانو مواد 2 اصفهان
طاهره قرباندائی پور 2223 زیست شناسی جانوری فیزیولوژی 2 کرج
حجت الله شکری کاوه 2234 ریاضی کاربردی 2 تهران
احمد قلی پور 2163 مدیریت دولتی 2 خرم آباد
معصومه تکلو 2806 زبان و ادبیات انگلیسی 3 همدان
بهروز رسولی 2805 آموزش زبان انگلیسی 3 کرج
محمدحسین بستانی 2154 حقوق عمومی 3 تهران
امیر حسین امانی 2429 علوم و مهندسی آب منابع آب 3 تهران
زهره شفیعی 2156 حقوق بین الملل عمومی 3 تهران
سيده خديجه اميريان 2144 روانشناسي تربیتی 3 مشهد
مریم السادات رفیعی 2311 شیمی شیمی فیزیک 3 یزد
غلامرضا حاجی زاده 2142 برنامه ریزی درسی 3 شوشتر
امین برزگر 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 3 تهران
یونس یوسفی 2344 مهندسی محیط زیست آب و فاضلاب 3 کرمانشاه
بهزاد نصیرنیا 2351 مهندسی نفت اکتشاف 3 تبریز
بهروز رسولی 2805 آموزش زبان انگلیسی 3 کرج
سعید ملتجی حق 2213 شیمی شیمی تجزیه 4 تبریز
امیر کفاشیان 1204 شیمی شیمی معدنی 4 ساری
سیده ندا موسوی 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 4 قائمشهر
علی پهلوانی 2427 علوم ومهندسی آب آبیاری و زهکشی 4 کرج
ایمان اکبری 2163 مدیریت دولتی 4 بیرجند
هانیه سیری 2805 آموزش زبان انگلیسی 4 تهران
جواد نجفیان 2226 زیست شناسی سلولی و مولکولی 4 کرمانشاه
محمد قدیر زمانی مقدم 2312 مهندسی عمران مدیریت منابع آب 4 تهران
مرجان جلالی مقدم 2356 مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی 4 تهران
علی شوقی 2359 مهندسی مواد و متالورژی 4 تهران
روح اله بساط نیا 2119 تربیت بدنی بیو مکانیک ورزشی 5 کرج
غزل صالحی 2314 شیمی شیمی معدنی 5 اصفهان
کاظم اسمعیلی ابدر 2357 مهندسی کامپیوتر شبکه و رایانش 5 شهربابک
زهرا روحی دهکردی 2502 شهرسازی 5 تهران
پگاه قنبری 2806 زبان و ادبیات انگلیسی 5 کرمانشاه
فرخ فیضی 2145 تکنولوژی آموزشی 5 کرمانشاه
محمدحسین زاهدی 2304 مهندسی برق قدرت 5 تهران
الهه عباسی 2316 مهندسی عمران محیط زیست 5 شیراز
نیلوفر اسمعیلی 2311 مهندسی عمران راه و ترابری 5 لاهیجان
الهه خانقلی 2401 علوم و مهندسی محیط زیست 5 ملایر
الهام بهرام آبادی 2106 ژئومورفولوژی 6 الشتر
مونا رحیم زادگان اصل 2215 شیمی کاربردی 6 کرج
تینا پارسامند 2150 روانشناسی 6 تهران
عباس قربانی پهلوان 2302 مهندسی برق مخابرات 6 تهران
سمیه حسینی پوردالنجان 2305 مهندسی برق کنترل 6 قوچان
سارا رئیسی 2171 مالی 6 کرج
لیلی ایرانخواه 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 7 سبزوار
رضا زالی 2157 حقوق خصوصی 7 تهران
احسان اسمعیل زاده 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 7 ساری
محمدحسین اقوامی 2313 مهندسی عمران مدیریت منابع آب 7 تهران
علیرضا صدیق 2428 علوم و مهندسی آب سازه های آبی 8 زنجان
مرسده مظلومی 2156 حقوق بین الملل عمومی 8 تهران
یوسف یاراحمدی 2117 علوم ورزشی آسیب شناسی ورزشی 9 بروجرد
اکرم عباس نیا 2359 مهندسی مواد و متالورژی 9 مشهد
سولماز خادمی 2142 برنامه ریزی درسی 9 شیراز
احسان اخوان مختارانی 2301 مهندسی برق الکترونیک 9 تهران
نسرین صنعتی تیرگان 2313 مهندسی عمران مدیریت منابع آب 9 مشهد
اصغر فرهادی 2412 علوم ومهندسی صنایع غذایی 9 ارومیه
شیما بهادرنجف آبادی 2229 زیست شناسی میکروبیولوژی 10 نجف آباد
کیومرث عطائی 2307 مهندسی عمران سازه 10 تبریز
مونا طاهری 2350 مهندسی صنایع 10 تهران
احمد محمدی پور 2112 علوم اقتصادی 11 قم
نگار علیزاده 2150 روانشناسی 11 تبریز
محبوبه ابوالحسن زاده 2211 شیمی شیمی فیزیک 11 همدان
محمد رزم پور 2412 علوم و مهندسی صنایع غذایی 12 قائمشهر
آسیه افتخاری 2150 روان شناسی 12 کرج
اسداله امیدی چشمه کبود 2150 روانشناسی 12 تهران
هلینا خورسند 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 12 ساری
محسن فقیهی فرد 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 12 قم
زیبا صدایی اذر 2421 مدیریت منابع خاک 12 اردبیل
محمد سپهری اردکانی 2401 علوم و مهندسی محیط زیست 12 اردکان
زهرا منفرد 2339 مهندسی پلیمر پلیمر 12 تهران
حامد مزرعتی 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 12 تهران
سیامک وطنی 2355 مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری 13 ساری
سید جواد عبادی نژاد 2412 علوم ومهندسی صنایع غذایی 13 کرج
محمد امین طاهری نسب 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 13 تهران
مرتضی رضازاده 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 13 بابلسر
یاسمین پسران افشاریان 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 14 ارومیه
شیرین امانی 2144 روانشناسی تربیتی 14 بجنورد
محمد رحیم امیری تپه پور 2117 علوم ورزشی آسیب شناسی ورزشی 14 دیواندره
کریمه آزرمی بستان آباد 2142 علوم تربیتی برنامه ریزی درسی 14 تبریز
مهدی خدابخشی پاریجان 2101 زبان و ادبیات فارسی 15 بابل
سیده هنگامه غفاری 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 15 زنجان
حمید میرزایی 2310 مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی 15 خرم آباد
راضیه نوری گوشکی 2430 مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک 15 کرمان
فراهم کاظمی آذر 2429 علوم و مهندسی آب منابع آب 15 اردبیل
سيدمرتضي مداح 2115 تربيت بدني مديريت ورزشي 15 مشهد
ستاره بشروئي 2164 مديريت صنعتی 15 مشهد
شهاب الدین کرمانی نیا 2212 شیمی شیمی آلی 15 کرج
محمدصادق شاه علی 2173 حسابداری 16 تهران
موسی الرضا قربانی 2117 تربیت بدنی آسیب شناسی ورزشی 16 میانه
بتول شهبازی دستجرده 2142 برنامه ریزی درسی 16 اصفهان
مریم حیدری 2229 زیست شناسی میکروبیولوژی 16 شهرکرد
وحیده مومنیان 2150 روانشناسی 16 مشهد
نادر رنجبر 2118 علوم ورزشی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی 16 تهران
شیما سالمی زاده 2105 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 17 سوسنگرد
وحید احمدوند 2157 حقوق خصوصی 17 تهران
سحر خانی زاده 2115 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 17 تهران
محمد درزی 2144 روانشناسی تربیتی 17 قزوین
میثم اسکندری 2106 ژئومورفولوژی 17 تبریز
وجیهه ابراهیمی جلال آبادی 2805 آموزش زبان انگلیسی 18 نجف آباد
وحید حسن پور 2118 علوم ورزشی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی 18 مرند
راضیه سادات رابونورد 2173 حسابداری 18 تهران
فرید فرحانی 2116 علوم ورزشی فیزیولوژی ورزشی 18 آبادان
طاهره قبدیان 2119 علوم ورزشی بیومکانیک ورزشی 18 نیشابور
میثم نظری 2160 مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل 19 کرج
عادل رحمان پور 2115 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 19 زاهدان
منصوره یاوری 2360 مهندسی شیمی 19 اصفهان
سعید محمدزاده 2433 آگروتکنولوژی 19 مشهد
سیده مهسا حجازیان 2323 مهندسی مکانیک دینامیک ، کنترل وارتعاشات 19 تبریز
محمد بهرامی 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 20 خرم آباد
مارال حسن لاریجانی 2150 روانشناسی 20 تهران
شهریار نبوی 2154 حقوق عمومی 20 تهران
سینا خلیلی 2805 آموزش زبان انگلیسی 20 تبریز
مهلا قاسم نژادفرسنگی 2232 آمار 20 کرمان
مصطفی رضازاده 2212 شیمی شیمی پلیمر 21 ارومیه
محسن هادیان 2116 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 21 اصفهان
زیبا مهدی وند 2805 آموزش زبان انگلیسی 21 خوی
عنایت اسدالهی 2107 آب و هواشناسی 21 الشتر
محمد نصراله زاده 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 21 لنگرود
محمدحسین میرسلیمانی 2115 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 22 اقلید
مهدی طاهرخانی 2805 آموزش زبان انگلیسی 22 تهران
اقبال فروغی اصل 2305 مهندسی برق کنترل 23 کرج
فاطمه سوسنی 2359 مهندسی مواد ومتالوژی 23 اصفهان
حسین یاوری 2502 معماری 23 تهران
فرزاد والی 2232 آمار 23 کرمانشاه
غزال مصباحی 2357 مهندسی کامپیوتر شبکه و رایانش 23 تبریز
معصومه ظهرابی 2213 شیمی شیمی تجزیه 23 بندرعباس
زینب قادری 2154 حقوق عمومی 24 قم
میثم حسین تبار 2304 مهندسی برق قدرت 24 بابل
علی مهدیان خلیلی 2310 مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی 24 تهران
علی عابدینی 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 24 قم
مهلا حکمتی 2115 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 24 زابل
کتايون اشرفي 2156 حقوق بین الملل عمومی 24 مشهد
مریم خادمیان 2212 شیمی شیمی آلی 25 قائمشهر
لیلا لیریانی 2401 علوم و مهندسی محیط زیست 25 کرمانشاه
شهاب ابراهیمی 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 25 سنندج
ندا مهراندیش 2148 مشاوره 26 نیشابور
مژگان دانش 2169 مدیریت کارآفرینی ، آینده پژوهی ، مدیریت تکنولوژی 26 اراک
کامران امین پور 2115 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 26 سقز
عفت دشتي 2807 ترجمه 26 مشهد
مجتبی مصطفوی 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 27 شهرکرد
بهروز کرباسی وایقان 2212 شیمی شیمي آلي 27 تبریز
الناز ثروتی گرگری 2350 مهندسی صنایع 27 تبریز
بهمن ساعدی 2156 حقوق بین الملل عمومی 28 تنکابن
فرشته امینی 2363 فناوری نانو نانو مواد 28 ابهر
سید ابوالقاسم سدری تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 28 شیراز
علیرضا پروان حقوق جزا وجرم شناسی 28 شیراز
نرجس یاوری 2118 علوم ورزشی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی 28 تهران
مریم مزیدی 2427 علوم و مهندسی آب آبیاری و زهکشی 28 گرگان
مسلم عسگری 2246 بیوانفورماتیک 28 تبریز
رضا کمالی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 28 شیراز
زینب اسدی 2164 مدیریت صنعتی 28 گنبدکاووس
آیسان صبری 2148 مشاوره 29 سلماس
مریم معصومی 2310 مهندسی عمران آب و سازه های هیدرولیکی 29 ابهر
فاطمه کشاورزپور حقوق بین الملل عمومی 29 شیراز
الهه شبانی نائینی 2143 مدیریت آموزشی 29 شهرضا
طاهره حیاتی 2171 مالی 30 تهران
فرخ اعظم سوری 2225 زیست شناسی جانوری سلولی - تکوینی 30 کوهدشت
ابراهیم باقری 2116 علوم ورزشی فیزیولوژِی ورزشی 31 اصفهان
مینا فتح اللهی 2420 مدیریت حاصلخیزی و زیست فناوری خاک 31 اردبیل
فاطمه دولت آبادی 2145 تكنولوژي آموزشي 31 کرج
رقیه یزدانی 2356 مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی 31 تهران
حسین شمسی 2309 مهندسی عمران ژئوتکنیک 31 لار
سمیه نبی زاده 2229 زیست شناسی میکروبیولوژی 31 تبریز
علیرضا کاویانی فر 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 32 تهران
کامران میرزاوند 2359 مهندسی مواد و متالورژی 32 کرج
فرشته حیدر قلی نژاد 2406 علوم و مهندسی باغبانی 33 بابلسر
بنیامین عزیزی 2173 حسابداری 33 جوانرود
عنایت کریم زاده 2142 برنامه ریزی درسی 34 یاسوج
پرستو ابراهیمی 2148 مشاوره 34 اراک
فریناز خالقی 2311 شیمی شیمی فیزیک 34 تهران
سیده فاطمه میری 2232 آمار 34 تهران
علی اصغر ملکی زاده 2144 روانشناسی تربیتی 35 لامرد
سجاد شاهی ساری قیه 2322 مهدسی مکانیک تبدیل انرژی 35 گرگان
راضیه پاپی بالاگریوه 2112 علوم اقتصادی 36 کرج
متین عارفی فرد 2225 زیست شناسی جانوری سلولی و تکوینی 36 اراک
سارا غلامي اول 2116 تربيت بدني فيزيولوژي ورزشي 36 مشهد
فریبرز باقری 2311 شیمی شیمی فیزیک 36 تهران
برزان رجبی 2432 آگروتکنولوی 37 کرمانشاه
سید جعفر موسوی 2215 شیمی شیمی کاربردی 38 کرج
فاطمه قشقایی زاده 2339 مهندسی پلیمر پلیمر 38 شیراز
رضا سهرابی 2234 ریاضی کاربردی 38 کرمانشاه
مهسا پورتیموری 2307 مهندسی عمران سازه 39 بابلسر
فریبا جعفری روشن 2150 روان شناسی 40 کرج
مرتضی ساجدی نیا 2117 علوم ورزشی آسیب شناسی ورزشی 40 مرند
الهام جلال کمالی 2806 زبان و ادبیات انگلیسی 40 کرمان
مریم مظفری 2223 زیست شناسی جانوری جانوری 40 اردبیل
سید قاسم سلیمی زاویه 2164 مدیریت صنعتی 40 تهران
معصومه جعفری 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 41 شهربابک
فاطمه شیخ باقر مهاجر 2101 زبان و ادبیات فارسی 41 اراک
محمد ابراهیم موذن 2304 مهندسی برق قدرت 42 بهشهر
حسین شیرزاد 2432 آگروتکنولوژی 42 ارومیه
میناسادات حسینی 2805 آموزش زبان انگلیسی 42 اراک
هادی نصیری 2112 علوم اقتصادی 42 ایلام
سودابه محمدی 2213 شیمی شیمی تجزیه 43 کرج
هادی ترکاشوند 2310 مهندسی عمران آب وسازه های هیدرولیکی 43 کرج
سیروس حقی پور 2212 شیمی شیمی آلی 45 کرج
وحید محمدی 2321 مهندسی مکانیک ساخت و تولید 45 ارومیه
راضیه ازاد 2302 مهندسی برق مخابرات 45 تهران
زینب رمضانی 2424 علوم دامی 46 زنجان
سعید سلیمانی 2359 مهندسی مواد و متالوژی 46 آمل
عبد المطلب کریم زاده 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 47 بهبهان
معصومه شرفی 2354 مهندسی کامپیوتر نرم افزار و الگوریتم 48 قم
مصطفی ضیائی 2117 علوم ورزشی آسیب شناسی ورزشی 48 اصفهان
محمدکاظم نظري 2101 زبان و ادبيات فارسي 48 مشهد
سحر یوسفی زاد 2173 حسابداری 48 ایلام
مهدی احمدی 2163 مدیریت دولتی 49 گرگان
لقمان توتونچی 2103 جغرافیای سیاسی 49 بوکان
لیلا مروتی 2160 مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل 50 کرمانشاه
کیومرث مرادی ده باغی 2229 زیست شناسی میکروبیولوژی 50 کرمانشاه
توحید ساحتی مهر 2169 کارآفرینی، آینده پژوهی ومدیریت تکنولوژی 50 تبریز
مجتبی وزینی افضل 2163 مدیریت دولتی 51 قم
آرزو مرادی تولائی 2150 روانشناسی 52 مشهد
میلاد اسکندری دامنه 2150 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 52 تهران
معصومه جان بزرگی 2213 شیمی شیمی تجزیه 53 قم
شیرین شیخ فرشی 2806 زبان و ادبیات انگلیسی 53 اصفهان
فاطمه ایرانمنش 2807 ترجمه 53 کرمان
وجیهه حیدری 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 54 شاهرود
مهدی ابراهیمی 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 54 آمل
رضا عبدی 2171 مالی 55 بابلسر
ستاره دهقان 2116 علوم ورزشی فیزیولوژی ورزشی 55 تهران
زهرا علی نیا 2356 مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی 56 رشت
سیدمحمدمهدی عبیری 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 56 کاشان
ساجد بهرامی جاف 2102 جغرافیای سیاسی 56 تهران
محمد رزاقی 2143 مدیریت آموزشی 57 لامرد
سید محمد حسین رکنی حسینی 2229 زیست شناسی میکروبیولوژی 58 قم
سید سعید میر غضنفری 2117 علوم ورزشی آسیب شناسی ورزشی 58 تهران
سید حوریه سیدیان هاشمی 2171 مالی 59 اصفهان
آيدا شجاعي 2233 رياضي محض 60 مشهد
مریم حاج محمدی 2234 ریاضی کاربردی 60 زابل
نجمه مشرفی 2118 علوم ورزشي رفتارحركتي و روان شناسي ورزشي 61 تهران
فرشاد عظیمی فر 2805 آموزش زبان انگلیسی 62 یاسوج
علی ملکشی 2221 زیست شناسی گیاهی سیستماتیک وبوم شناسی 62 بجنورد
حسین عالی شونده 2118 تربیت بدنی فیزیولوژی ورزشی 62 شیراز
فاطمه حمیدخانی 2154 حقوق عمومی 62 تهران
دانیال کردی 2119 علوم ورزشی بیومکانیک ورزشی 62 تهران
سارا اقبالی 2428 علوم و مهندسی آب سازه های آبی 63 خرم آباد
مهدی فرضی 2171 مالی 63 تبریز
زهرا غفاريان سخن ور 2143 مدیریت آموزشی 63 مشهد
احمد فراهانی فر 2231 زیست فناوری میکروبی 64 کرج
مهرداد فرجی 2360 مهندسی شیمی 65 تبریز
مازیار مردانی 2362 مهندسی شیمی بیوتکنولوژی 65 شهرضا
سینا سبزواری 2162 مدیریت بازرگانی و راهبردی 65 شهرضا
یاسر فروزنده 2233 ریاضی محض 66 رشت
محمدرضا نصر ازادانی 2238 مجموعه فیزیک 66 اصفهان
زینب آزادبخت 2144 روانشناسی تربیتی 67 کوهدشت
سیده فاطمه بام زر 2223 زیست شناسی جانوری فیزیولوژی 68 یاسوج
نسترن خزلی 2143 مدیریت آموزشی 68 کرمانشاه
سیده حسانه بنیا 2427 علوم و مهندسی آب آبیاری و زهکشی 68 تبریز
محمد مهدی کیان پور 2305 مهندسی برق کنترل 69 مشهد
سجاد جعفری علی آباد 2310 مهندسی عمران مهندسی آب وسازه های هیدرولیکی 69 یاسوج
فاطمه شکاری 2106 ژئومورفولوژی 71 اردبیل
مهسا حسنی مرند 2244 علوم و فناوری نانو نانوشیمی 72 تهران
سید مجید رسول پور 2112 علوم اقتصادی 72 بابلسر
اشکان قاسمی 2315 مهندسی عمران مدیریت ساخت 72 اراک
مسعود احمدی اسلاملو 2359 مهندسی مواد و متالوژی 73 ارومیه
اکبر اشراقی 2333 مهندسی هوافضا سازه های هوایی 73 اصفهان
فرید واحدی یگانه 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 73 سنندج
حسن نوروزوند 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 73 اردبیل
مریم بخشی 2150 روانشناسی 73 کرمانشاه
سمانه کوشا 2212 شیمی شیمی آلی 73 ملایر
مرضیه رضوی 2172 حسابداری 74 آباده
جواد فرازمهر 2154 حقوق عمومی 75 ارومیه
محمد داود یاوری 2117 علوم ورزشی آسیب شناسی ورزشی 75 تهران
شهلا عباس بیگی 2427 علوم و مهندسی آب آبیاری و زهکشی 75 ایلام
زهرا سبزی نژاد 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 76 خرم آباد
ندا صفری بولانی 2144 روانشناسی تربیتی 76 کرمانشاه
حسین ریحانی 2143 مدیریت آموزشی 76 تهران
فاطمه شرفی 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 77 کرمان
مصطفی جهان گردی 2233 ریاضی محض 77 تهران
محمدعلی محلوجی 2229 میکروبیولوژی 77 تهران
محمد آقامجیدی 2234 ریاضی کاربردی 78 تبریز
نوشا همقدم 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 79 رشت
هما مبذول 2160 مجموعه علوم سیاسی و روابط بین الملل 79 کرج
حکيمه سعادتي 2173 حسابداري 80 مشهد
محمدابراهیم محمدپورمیر 2360 مهندسی شیمی 82 بابل
نیلوفر قلی پور 2355 مهندسی کامپیوتر معماری سیستم های کامپیوتری 82 ساری
وحید گودرزی مهر 2307 مهندسی عمران سازه 82 خرم آباد
نگین اکرمی پور 2225 زیست شناسی جانوری سلولی وتکوینی 83 کرج
محمد مهدی عباسی 2164 مدیریت صنعتی 83 زنجان
رقیه جمالی 2150 روانشناسی 83 اردبیل
سیدعبداله جوادی 2171 مالی 83 آمل
امین شیرنیا 2104 جغرافیا و برنامه ریزی شهری 85 بابل
پریسا ملائی 2212 شیمی شیمی آلی 85 کرج
فرید ثبوتی 2314 مهندسی عمران حمل و نقل 85 زنجان
مهدی غریبی 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 85 اصفهان
مرضیه اسلامیان 2145 تکنولوژی آموزشی 85 اسلام آباد غرب
امیرحسین نقی زاده 2232 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 86 تهران
فاطمه زمانیان 2211 شیمی شیمی فیزیک 86 ملایر
فرخنده ناصری دریایی 2142 برنامه ریزی درسی 86 بندرعباس
عاطفه عباسی 2148 مشاوره 87 اصفهان
رضا امینی 2116 علوم ورزشی فیزیولوژی ورزشی 87 بروجرد
محمد نوروزی 2101 زبان و ادبیات فارسی 88 شهرکرد
مرتضی کاویانپورسنگ نو 2102 جغرافیای سیاسی 88 تهران
وحید نعمانی 2101 زبان و ادبیات فارسی 88 تهران
زهرا عدمي 2150 روانشناسي 89 مشهد
معصومه ماوردي جاغرق 2147 روانشناسي و آموزش کودکان استثنائي 89 مشهد
مریم کیهانفر 2228 زیست شناسی ژنتیک مولکولی 90 سبزوار
علیرضا معیری 2232 آمار 90 کرمانشاه
حشمت لله اسدي زيدآبادي 2173 حسابداری 90 سیرجان
بهروز فتحی 2105 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی 91 اردبیل
محمد علی ذبیح نژاد عربی 2103 جغرافیای سیاسی 93 بابلسر
علی یزدان پور 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 93 ساری
شهرزاد غالبان 2115 علوم ورزشی مدیریت ورزشی 93 اهواز
مهسا خاوری 2324 مهندسی مکانیک تبدیل انرژی 93 ایلام
راضیه جندقیان 2302 مهندسی برق مخابرات 93 تهران
سید جواد شبیری 2215 شیمی شیمی کاربردی 94 زنجان
شریعت زارع خفری 2115 تربیت بدنی مدیریت ورزشی 94 شیراز
ابوالفضل خوش نما 2150 روانشناسی 96 ساری
نازیلا عبدپور 2215 شیمی شیمی کاربردی 96 ارومیه
سید حمید موسوی 2155 حقوق جزا وجرم شناسی 96 شیراز
فریده امینی 2144 روانشناسی تربیتی 96 شیراز
احسان امیری 2322 مهندسی مکانیک مکانیک جامدات 97 کرمانشاه
بهاره حمزه زاده 2155 حقوق جزا و جرم شناسی 97 بابلسر
نیما سرحدی 2432 اگروتکنولوژی 97 اردبیل
سیده راحله اسدیان سرخی 2805 آموزش زبان انگلیسی 98 بابلسر
فرشته بتوخته 2427 علوم ومهندسی آب آبیاری و زهکشی 98 کرج
سید امیر حسین عقیلی 2313 مهندسی عمران مدیریت منابع آب 99 اصفهان
مهسا سلیمانی کچکاغی 2118 علوم ورزشی رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی 99 تبریز
سمیه جعفری 2213 شیمی تجزیه 99 قم
لیلا طاهرخانی 2167 مدیریت فناوری اطلاعات 99 کرج
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 97 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 96 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 95 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 94 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 93 اینجا کلیک کنید.
همچنین برای مشاهده رتبه های تک رقمی مدرسان شریف در آزمون دکتری 92 اینجا کلیک کنید.
جهت مشاهده خدمات دکتری اینجا کلیک کنید
 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©