راهنمای استفاده از سامانه آزمون های آزمایشی - مختص داوطلبان آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد و دکتری

تمام امور مربوط به آزمون های آزمایشی کارشناسی ارشد و دکتری مؤسسه و اطلاعات داوطلبان در سامانه آزمون های آزمایشی انجام می شود. لذا داوطلبان باید آشنایی کامل با این سامانه و قسمت های مختلف آن داشته باشند.

*) برای ورود به سامانه، نیاز به نام کاربری و رمز عبور می باشد. این نام کاربری و رمز عبور توسط مؤسسه به داوطلبان آزمونها SMS می شود و با نام کاربری و رمز عبور مربوط به سایت اصلی مؤسسه متفاوت است.

 

 

نکته: درصورتیکه نام کاربری و رمز عبور را دریافت نکرده اید کافیست در فرم ورود به سامانه آزمون های آزمایشی بر روی عبارت «به حساب کاربری خود دسترسی ندارید؟» کلیک کنید.

 

 

به صفحه «بازیابی کلمه عبور» راهنمایی می شوید. در این صفحه شماره موبایل و کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید و بر روی دکمه «بازیابی کلمه عبور» کلیک کنید. رمز عبور جدید به موبایل شما ارسال خواهد شد.

 

 

با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد سامانه آزمون های آزمایشی می شوید.

 

*) در صفحه اصلی سامانه (مطابق تصویر زیر) عکس داوطلب، اخبار آزمون و منوی کاربری (شامل مشخصات داوطلبی، ارسال عکس، دریافت کارت آزمون، دانلود منابع و مباحث آزمون، مشاهده زمان و مکان آزمون، نظرات و پیشنهادات، دانلود دفترچه پاسخنامه آزمون، مشاهده کارنامه، نمودار کارنامه و...) قابل مشاهده است.

 

 

نکته: موارد دریافت کارت آزمون و مشاهده زمان و مکان آزمون یکماه قبل از اولین آزمون فعال خواهد شد. موارد کارنامه ها، دانلود دفترچه پاسخ آزمون و نمودار سوابق آزمون ها پس از برگزاری اولین آزمون فعال خواهد شد.

 

مشخصات داوطلبی:

در این بخش از سامانه آزمون های آزمایشی داوطلب می تواند مشخصات خود اعم از نام و نام خانوادگی، امکان ویرایش عکس، اطلاعات شخصی، اطلاعات تحصیلی، اطلاعات آزمون و اطلاعات مالی را مشاهده کنند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که مشخصات شما می بایست کاملاً با مشخصات مندرج در برگه قرارداد یکسان باشد. درصورت مشاهده هرگونه مغایرت اطلاعات ثبت شده با اطلاعات شما مراتب را به نمایندگی که در آن ثبت نام نموده اید اطلاع دهید تا در سریعترین زمان ممکن اطلاعات شما تصحیح شود.

 

ارسال عکس:

داوطلبان آزمون های آزمایشی مؤسسه جهت دریافت کارت آزمون می بایست حتماً عکس خود را در سامانه آزمون های آزمایشی آپلود نمایند. برای داوطلبانی که عکس خود را در سامانه ارسال نکنند، کارت آزمون صادر نخواهد شد.

توضیحات کامل در مورد نحوه ارسال عکس در سامانه آزمون های آزمایشی بیان شده است.

 

 

دریافت کارت آزمون

داوطلبانی که عکس خود را در سامانه آپلود کرده اند می توانند کارت آزمون خود را از این قسمت پرینت نمایند. توجه داشته باشید که تنها با در دست داشتن کارت و مطابقت عکس با چهره شما می توانید در جلسه آزمون حاضر شوید.

 

کارنامه ها

در این قسمت شما می توانید حداکثر 4 ساعت پس از اتمام آزمون خود، کارنامه آن آزمون را مشاهده کنید.

 

دانلود منابع و مباحث آزمون

داوطلبان آزمون های آزمایشی می توانند منابع و مباحث آزمون مربوط به رشته خود را از این قسمت دریافت نمایند.

 

مشاهده زمان و مکان آزمون

آدرس محل برگزاری و همین طور ساعت آزمون در این قسمت قابل مشاهده است.

 

دانلود دفترچه پاسخ آزمون

پس از برگزاری آزمون، شما می توانید دفترچه پاسخنامه آزمون را از این قسمت دریافت نمایید.

 

ارتباط با مشاور

در این بخش داوطلبان گرامی می توانند با مشاوران رشته خود که رتبه های برتر آزمون های سراسری کارشناسی ارشد سالهای گذشته هستند ارتباط داشته باشند. جهت مشاهده راهنمای ارتباط با مشاوران اینجا کلیک کنید.

 

 

نظرات و پیشنهادات

به منظور بهبود کیفیت خدمات مؤسسه در زمینه آزمون های آزمایشی حضوری، در این قسمت از سامانه نظرات و پیشنهادات شما دریافت می گردد.

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©