طرح مدیر برنامه


در طرح مدیر برنامه، مشاور که خود حائز رتبه یک یا برتر در آزمون سراسری است و آموزش‌های روانشناسی لازم را دیده است و با تیپ های شخصیتی انواع داوطلبان و نیازهای آن‌ها آشنا شده است، مدیریت برنامه مطالعاتی داوطلب را به عهده می‌گیرد. در این طرح، نتیجه آزمون‌های روانشناختی و شرایط شخصی شما شامل شرایط خانوادگی، تحصیلی، وضعیت شغلی و پایه درسی توسط مدیر برنامـه بررسی می‌شود.
سپس مدیر برنامه، بر اساس درصدهای مورد نیاز برای قبولی در دانشگاه مورد نظر که توسط سامانه هوشمند مشخص شده است، در کنار شناخت کاملی که از وضعیت داوطلب به دست آورده است، برنامه مطالعاتی را که شامل ساعات مورد نیاز برای مطالعه هر مبحث در هفته، اهمیت هر مبحث و نیز بهترین منبع برای مطالعه آن مبحث است، را پیشنهاد می‌دهد. به نحوی که داوطلب بتواند به بهترین شکل از فرصت خود استفاده نماید.
بعد از این مرحله مدیر برنامه هر هفته به صورت تلفنی، حضوری یا اینترنتی با داوطلب در تماس است و عملکرد او را در اجرای برنامه پیشنهادی بررسی می‌نماید و با توجه به شرایط داوطلب هر هفته برنامه را اصلاح می‌نماید و اگر عملکرد داوطلب به دلیل کاهش انگیزه یا شرایط روانی کمتر از حد مورد انتظار باشد،
به کمک ابزارهایی که در دست دارد مانند نقشه راهبردی فردی که داوطلب آن را به کمک مدیر برنامه تهیه نموده است یا با تکنیک‎هایی که در سامانه پیش‎بینی هوشمند دشواری‎های مسیر مطالعه پیشنهاد شده است، داوطلب را راهنمایی می‎نماید تا این مشکلات را به خوبی پشت سر بگذارد و به نتیجه مطلوب در آزمون دست یابد.

 

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©