پکیج های آموزشی

جهت خرید بسته های آموزشی مدرسان شریف بروی تصویر زیر کلیک کنید

 

بسته های آموزشی کارشناسی ارشد

 

 

مؤسسه مدرسان شریف در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد خود کتاب های متفاوت و جزوات عمومی و تخصصی منحصر بفرد، DVD زبان عمومی، 2 مرحله آزمون خودسنجی و کتاب مشاوره و اطلاعات ناب هر رشته را به شرح زیر ارایه کرده است:

الف ـ کتب و جزوات تخصصی مورد نیاز هر رشته:

مطالعه كتاب های مرجع اگر چه بسیار مفید و ضروری است اما برای آمادگی در آزمون کارشناسی ارشد دارای معایبی است كه در ادامه به آنها اشاره می‌كنیم:

1) حجم این نوع كتاب ها با توجه به مطالب مفید آنها برای آزمون مناسب نیست؛ چرا كه در کتاب های مرجع بیشتر به آموزش مفاهیم، اثبات قضایا و بعضاً آوردن مطالب غیر ضروری تكیه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، برای تمرین دانشجویان كم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.

2) در این نوع كتاب‌ها، روش های تستی و سریع جهت پاسخگویی به سؤالات آزمون ارشد، وجود ندارد.

3) مطالب بعضی از این كتاب‌ها به دلیل ترجمه گزینشی نامفهوم به نظر می‌رسد و خواننده نمی‌تواند ارتباط لازم را با كتاب برقرار كند.

دلایل فوق و برخی علل دیگر نیاز به مطالعه یك كتاب جامع و خوب را برای ما ضروری می‌سازد. البته گفتنی است یك كتاب خوب باید كاملاً منطبق بر كتاب های مرجع با حذف نكات منفی آنها باشد و دانشجویان نباید كتاب های مرجع را از ذهن خارج كنند.

واحد انتشارات مؤسسه مدرسان شریف جهت قبولی داوطلبان در آزمون كارشناسی ارشد، سالیان متمادی است کتاب های رشته های مختلف را در سطح كشور ارائه كرده كه با استقبال زیادی از سوی دانشجویان و حتی اساتید محترم دانشگاه ها مواجه شده است. مجموعه این کتاب ها در بسته های آموزشی کارشناسی ارشد برای هر رشته گردآوری و تمام این کتاب ها با در نظر گرفتن منابع آزمون و كتاب های مرجع گوناگون برای هر درس تألیف شده است. این كتاب‌ها در دو نوع به بازار كتاب ایران عرضه شده است که دارای خصوصیات زیر می باشند:

کتاب های تكدرس:

در این نوع كتاب‌ها برای هر درس یك كتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زبانی ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در كتاب های آموزشی مؤسسه از آوردن مطالب غیر ضروری پرهیز شده و خلاصه آنچه مورد نیاز داوطلب است ارائه شده است و هر كجا كه در پاسخگویی تست‌ها روش های تستی وجود داشته به آنها اشاره شده است. پس از آموزش مطالب هر فصل، تمام تست های آزمون های ارشد 15 سال اخیر مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشریحی به صورت طبقه بندی شده گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، تمام تست های سال های قبل مربوط به آن فصل را مرور كند. در بخش سوم، تعدادی تست تكمیلی جهت تمرین هر چه بیشتر به همراه پاسخ های كلیدی قرار داده شده تا اگر دانشجو نیاز به تمرین بیشتر پیدا كرد، بتواند به این بخش مراجعه كند. در پایان تمام كتاب‌ها، تست های آخرین آزمون كارشناسی ارشد سال 1398 با پاسخ تشریحی آورده شده است.

 

کتاب های تکدرس کارشناسی ارشد

کتاب مجموعه تست:

انتشارات مدرسان شریف برای هر رشته كتاب های دیگری كه فقط شامل سئوالات و پاسخ های تشریحی آزمون های كارشناسی ارشد 10 تا 15 سال اخیر است را به جامعه علمی كشور عرضه كرده و برای دانشجویانی كه می‌خواهند سؤالات تمام درس‌ها را یكجا ببینند و یا پس از مطالعه كتب تكدرس، می‌خواهند مروری كلی برای تمام سؤالات داشته باشند، مناسب است.

کتاب های کارشناسی ارشد و دیگر مقاطع تحصیلی مؤسسه مدرسان شریف با توجه به ساختار كاملاً حرفه‌ای و علمی آنها و توجه به نیاز دانشجویان، داوطلبان را از مراجعه به كتاب های دیگر بی‌نیاز می‌كند. مطمئناً تعداد تست های فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن كتاب‌ها و آوردن جدیدترین تست های آزمون کارشناسی ارشد سال های اخیر از مشخصه های بارز كتاب های مدرسان شریف است.

 

کتاب های تست کارشناسی ارشد

ب ـ کتاب مشاوره، برنامه ریزی و اطلاعات مفید هر رشته:

این کتاب که از تابستان سال 1390 برای اولین بار ارائه و جمع بندی می شود، به دو قسمت کلی تقسیم می شود:

قسمت اول: در این قسمت انواع مطالب مهم و ضروری راجع به مفاهیم علمی و تخصصی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی آورده شده است، که شامل موارد زیر می باشد :
انواع روش های مطالعه، تکنیک های تندخوانی، خلاصه برداری، مرور و جمع بندی، استفاده از جعبه لایتنر، حذف عوامل مزاحم در فرآیند مطالعه، تأثیر ورزش و تغذیه مناسب بر حذف اضطراب و فواید آنها در ایجاد تمرکز و افزایش ضریب یادگیری، انواع برنامه ریزی (کوتاه مدت و بلند مدت) برای داوطلبین با شرایط شغلی - اجتماعی و اقتصادی متفاوت (مانند: داوطلبین شاغل، متأهل، دانشجویان درحال تحصیل، داوطلبین تغییر رشته ای و ...)، فرمول محاسبه تعداد ساعات مفید مطالعه، روش های کاهش استرس، بایدها و نبایدها در هفته های قبل از آزمون و روز آزمون و بسیاری از مطالب خواندنی که برای قبولی در آزمون به داوطلب کمک می کند.

 

کتاب مشاوره کارشناسی ارشد

قسمت دوم: در این قسمت کتاب، اطلاعات مورد نیاز و جالبی برای اکثر داوطلبان ارائه شده است. ضرایب و تعداد سؤالات هر درس به تفکیک رشته و گرایش در نظر گرفته شده است. منابع مهم و مفید آزمون، شرایط عمومی و اختصاصی هر داوطلب، رشته هایی که هر داوطلب می تواند در آنها شرکت کند، مشاوره و توصیه های مهم به تغییر رشته ای ها، آمار ثبت نام کنندگان هر رشته، تعداد حاضرین در روز آزمون، آمار پذیرفته شدگان دوره های شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و دانشگاه آزاد، تعداد پذیرش هر دانشگاه در هر گرایش، درصد قبولی در هر رشته، درصد قبولی داوطلبان به تفکیک دانشگاه فارغ التحصیل شده، میانگین معدل لیسانس شرکت کنندگان و پذیرفته شدگان در هر رشته، محل فارغ التحصیلی سه نفر اول هر رشته، به همراه بسیاری از اطلاعات ناب و کمیاب دیگر در این کتاب ارائه شده است که بی شک کمتر کسی در کشور می تواند این اطلاعات را به داوطلبان ارائه کند!

ج ـ DVD آموزش مجازی درس زبان انگلیسی به همراه کتاب زبان عمومی:

با توجه به اینکه درس زبان عمومی در اکثر رشته ها مشترک می باشد، مدرسان شریف به همراه کتاب زبان عمومی با حضور مؤلف کتاب که خود از اساتید کلاس های حضوری نیز می باشد، اقدام به تهیه و تدوین DVD آموزش زبان عمومی کرده است که در کنار کتاب زبان عمومی تمامی مشکلات داوطلبان آزمون ارشد را پوشش خواهد داد.

نکته قابل توجه اینکه در پکیج داوطلبان مجموعه روان شناسی ، مجموعه زبان انگلیسی و مجموعه حقوق به علت این که زبان عمومی جزء منابع آزمونی شان نیست، DVD آموزش زبان عمومی ارائه نمی شود.
جالب است بدانید در انتهای این مجموعۀ آموزشی، تمامی سؤالات زبان عمومی آزمون 1398 به صورت کاملا تشریحی بررسی و آموزش داده شده است.

 

د ـ دو مرحله آزمون خودسنجی به همراه پاسخنامه تشریحی :

برای آشنایی داوطلبان با آزمون های آزمایشی مدرسان شریف، دو سری دفترچۀ سؤال و پاسخنامه تشریحی به همراه دو پاسخ برگ درون پکیج های آموزشی مدرسان شریف قرار داده شده است.
داوطلبان پس از مطالعۀ راهنمای استفاده از آزمون و همچنین مطالعه کتب و جزوات با توجه به بودجه بندی ارائه شده در ابتدای هر مرحله آزمون خودسنجی، می توانند در شرایطی حتی المقدور نزدیک به آزمونهای آزمایشی، ترجیحاً بر روی یک صندلی و در محیطی آرام و با توجه به مدت زمان تعیین شده بر روی دفترچۀ سؤالات به آن پاسخ دهند، سپس با وارد کردن نتیجۀ آزمون در پایگاه اینترنتی مدرسان شریف از حاصل کار خود مطلع شوند.
لازم به ذکر است، این دو مرحله آزمون برای آشنایی داوطلبان با نوع سؤالات و پاسخنامه های تشریحی مدرسان شریف و همچنین سنجش پیشرفت داوطلب بدون توجه به رقبا تا شروع آزمونهای حضوری کشوری در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
قابل توجه است که این دو آزمون از لحاظ کیفیتی نمی تواند جایگزین آزمون های آزمایشی حضوری باشند.

هـ ـ نحوه سفارش و تهیه بسته های آموزشی کارشناسی ارشد و دکتری:

برای سفارش بسته های آموزشی کارشناسی ارشد و دکتری می توانید به یکی از دو طریق اقدام نمایید:

مراجعه حضوری: چنانچه جزء داوطلبین شهر تهران هستید، می توانید با مراجعه حضوری به مؤسسه مدرسان شریف واقع در خیابان شریعتی، بالاتر از پل سیدخندان، روبروی مسجد امام صادق (ع)، پلاک 972 نسبت به تهیه بسته های آموزشی اقدام نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 2966-021 یا 61099-021 تماس حاصل نمایید.
چنانچه جزء داوطلبین سایر شهرهای کشور هستید، برای تهیه بسته های آموزشی به نمایندگی های مدرسان شریف در شهر خود مراجعه کنید. برای مشاهده لیست نمایندگی های مدرسان شریف در سراسر کشور اینجا کلیک کنید.

خرید اینترنتی: برای تهیه بسته های آموزشی به صورت اینترنتی و ارسال آن با پست، می توانید به فروشگاه آنلاین مدرسان شریف به آدرس http://store.modaresanesharif.ac.ir مراجعه کرده و پس از عضویت در سایت، نسبت به خرید اینترنتی اقدام نمایید.

 

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©