* اطلاعات ناب و بی نظیر در مورد اینکه:
- چرا باید در آزمون های آزمایشی شرکت کنیم؟!
- چگونه تشخیص دهیم جامعه آماری کدام مؤسسه بالاتر است؟!
- چگونه تشخیص دهیم کیفیت سؤالات کدام مؤسسه مطلوب تر است؟
- چگونه بهترین مؤسسه را برای آزمون های آزمایشی انتخاب کنیم؟


گرایشها و موقعیتهای شغلی کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات IT (کد 1276)

این رشته در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 دارای دو گرایش زیر است:

1ـ مهندسی فناوری اطلاعات

2- تجارت الکترونیکی

 

1- فناوری اطلاعات (IT)

هدف از ارائه این گرایش در مقطع کارشناسی ارشد تربیت افرادی است كه علاوه بر داشتن تسلط كافی به فناوری‌های كامپیوتری، بتوانند رویكرد مدیریتی را بهینه كرده و راه‌حل‌های كاربردی در جهت به كار بردن فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و موارد مدیریتی ارائه دهند.

دانش آموختگان این گرایش قادر خواهند بود به عنوان كارشناس ارشد راه‌حل‌های كاربردی در زمینه بهبود و بسترسازی سازمان‌ها و سیستم‌های فناوری اطلاعات ارائه دهند. آنها قادرند با توجه به آموخته‌های خود با رعایت تمامی جوانب علمی، فنی اطلاعات را سامان‌دهی، طبقه‌بندی و به موقع از آن بهره‌برداری كنند و با توجه به نیازهای جامعه راه‌حل‌های بهینه را انتخاب كرده و آن‌ها را به نتیجه برسانند.

 

2- تجارت الكترونیكی

هدف این گرایش تربیت متخصصانی با قابلیت بكارگیری فناوری‌های پیشرفته، تدوین استراتژی و طراحی و مدیریت سیستم‌های تجارت الكترونیك و رفع موانع موجود جهت استفاده از پتانسیل موجود در تجارت الكترونیكی می‌باشد.

فعالیت در بانك‌ها، ایجاد سایت‌های ارایه دهنده خدمات تجارت الكترونیكی از دیگر مراكز فعالیت‌های فارغ‌التحصیلان این گرایش است. دانش آموختگان این گرایش قادر خواهند بود به عنوان كارشناس ارشد راه‌حل‌هایی كاربردی در زمینه تهیه، بهینه‌سازی، بهبود و بسترسازی سیستم‌های تجارت الكترونیك ارائه دهند. آنها قادرند با توجه به آموخته‌های خود با رعایت تمامی جوانب علمی، فنی و با توجه به نیازهای جامعه راه‌حل‌های بهینه را انتخاب كرده و آنها را به نتیجه برسانند.

 

 

 

 
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©