میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

نامِ بحث: سوال

سوال ۱۳۹۴/۰۳/۲۴ #21640

• فرزانه نامی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 3
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام.من لیسانس حقوق هستم.جون امسال به ازمون وکالت نرسیدم تصمیم دارم ارشد شرکت کنم تا سال بعد برای وکالت بخونم.من زیاد به حقوق خصوصی علاقه ندارم.بین الملل و تجارت بین الملل بیشتر مدنظرم هست.اگه میشه منو راهنمایی کنین که اگه من این دو رشته رو انتخاب کنم خیلی از وکالت فاصله میگیرم یا نه.ممنون میشم اگه کمکم کنید

تغییر رشته ۱۳۹۴/۰۶/۱۲ #22339

• سمیه یوسفی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
سلام من کارشناسی مترجمی زبان روسی دارم ولی برای ارشد میخوام به حقوق تغییر رشته بدم خودم از گرایش بین الملل خوشم اومده و احساس میکنم با علایق و همچنین رشته کارشناسیم بیشتر جور در میاد اما خب منکه قرار نیست به عنوان سفیر ایران-روسیه انتخاب شم پس میخوام واقع بین باشم و از دوستانی که اطلاعات و تجربه بیشتری دارن خواهش کنم که بهترین گرایش را با توجه به بازارکار بهم بگن.البته اینکه به عنوان کارشناس حقوقی یه شرکت مشغول به کار بشم هم خوشم میاد یعنی با روحیه م سازگاره.اصلن یه سوال کسی که حقوق بین الملل خونده نمیتونه به عنوان کارشناس حقوقی شرکت مشغول به کار شه؟
متشکرم

آیا امکان شرکت در آزمون ارشد وکالت برای یک لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات وجود دارد؟؟؟ ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ #22351

سلام دوستان بزرگوار
آیا امکان شرکت با لیسانس مهندسی در آزمون ارشد حقوق وجود داره؟؟؟
اگه قوانین و ضوابط خاصی داره راهنماییم کنید و برای وکالت کدوم شاخه از حقوق رو باید انتخاب کنم؟؟؟
تشکر کننده گان: جمشید زرگری

حقوق ۱۳۹۴/۰۶/۲۵ #22445

• مریم صیادی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
سلام کسی که کارشناسی الهیات فقه و مبانی حقوق داره میتونه ارشد حقوق جزا دانشگاه تهران قبول بشه؟رتبه چند میخواد؟

پاسخ‌به: آیا امکان شرکت در آزمون ارشد وکالت برای یک لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات وجود دارد؟؟؟ ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ #22624

با سلام نمیشه واسه وکالت ازمون بدی آخه باید لیسانست حقوق باشه اما ارشد میشه

حقوق / کارشناسی ارشد/ مشاوره/ پردیس بین الملل ۱۳۹۴/۰۸/۰۳ #22700

• س ب گ
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
سلام
من طی شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزمون سراسری دانشگاه "پردیس قم" پذیرفته شدم. می خواستم بدونم چند تا دانشگاه پردیس در قم داریم؟ آیا منظور پردیس فارابی تهران واقع در قم هست که شهریه بالایی هم داره؟ و اینکه زبان تدریس دروس در دانشگاه های پردیس انگلیسی هست؟از نظر علمی دانشگاه های پردیس چه جایگاهی دارند؟ ارزش هزینه و صرف وقت دارند؟
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©