میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

مشاوره و راهنمایی
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: مشاوره و راهنمایی

مشاوره و راهنمایی ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ #21800

با سلام . من دانشجوی سال آخر علوم کامپیوتر هستم و میخواهم در کنکور ارشد مدیریت شرکت کنم ولی نمیدانم از چه منابعی برای خواندن استفاده کنم. لطفاً راهنمایی کنید.

آزمون 95 ۱۳۹۴/۰۴/۰۸ #21801

• مرثا صادقی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام من در حال حاضر دانشجوی مدیریت صنعتی در دانشگاه پیام نور هستم تا اسفند ماه درسم تموم میشه میتونم در کنکور 95 دانشگاه آزاد شرکت کنم البته در رشته مدیریت مالی ، لطفا منبع درسی و هم بفرمایید
تشکر کننده گان: ازاده بنی هاشم

پاسخ‌به: مشاوره و راهنمایی ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ #21817

• مدیر سایت
الناز ابراهیمی صادق نوشته است:
با سلام . من دانشجوی سال آخر علوم کامپیوتر هستم و میخواهم در کنکور ارشد مدیریت شرکت کنم ولی نمیدانم از چه منابعی برای خواندن استفاده کنم. لطفاً راهنمایی کنید.

جهت دانلود منابع رشته مدیریت اینجا کلیک کنید

قبولی در دانشگاه های برتر ۱۳۹۴/۰۴/۲۶ #21996

• هانی پرورش
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 1
سلام.وقتی رتبه های برتر سال های قبل رو چک میکنم متوجه میشم اکثرشون از استان تهران هستن که تو دوره ی کارشناسی تو دانشگاههای تهران درس خوندن و برای امادگیه کنکور ارشد هم از امکانات تهران استفاده کردن.حالا به نظر شما برای من که بچه شهرستانم و دانشگاه ازاد درس خوندم و شرایط استفاده از کلاس های کنکور تهران رو ندارم شانس قبولی تو دانشگاههای تهران رو دارم ؟(رشته ی mba) با توجه به اینکه علاقه و شوق زیادی دارم.

مشاوره ۱۳۹۴/۰۵/۰۳ #22061

با سلام
من کارشناسی تربیت بدنی دارم ولی میخوام واسه ارشد تغییر رشته بدم.
خواستم بدونم کدوم یکی از گرایشهای مدیریت اسون تر به پایه کمتری احنیاج داره و در عین حال موقعیت شغلی و درامد خوبی داره
مرسی

مدیریت مالی ، مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی ۱۳۹۴/۰۵/۰۵ #22089

• لیلا
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام دوستان
در حال حاضر من رشته مدیریت بازرگانی میخونم و به مباحث کمی علاقه بیشتری دارم
اینطوری که من شنیدم افرادی که کارشناسی حسابداری خوندن در ارشد مدیریت مالی موفق تر هستند ،و حالا من نمیدونم برای ارشد مدیریت مالی بخونم یا بازرگانی گرایش مالی
اگر منو راهنمایی کنید ممنون می شم
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©