میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

نامِ بحث: درخواست

درخواست ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ #21726

• زهرا قرایی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام من رشته ام علوم تربیتیه میخوام برای ارشد روانشناسی عمومی بخونم اما درمورد منابع هیچ اطلاعی ندارم هرسایتیم یه چیز میگه اگه میشه کمکم کنید اسم دقیق کتابا با مولفاشونو میخوام که جز منابع امسال هستن 94 ممنون

پاسخ‌به: درخواست ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ #21755

• مدیر سایت
زهرا قرایی نوشته است:
سلام من رشته ام علوم تربیتیه میخوام برای ارشد روانشناسی عمومی بخونم اما درمورد منابع هیچ اطلاعی ندارم هرسایتیم یه چیز میگه اگه میشه کمکم کنید اسم دقیق کتابا با مولفاشونو میخوام که جز منابع امسال هستن 94 ممنون

سلام
به منابع فرعی معرفی شده در سایت های نامعتبر هیچ اعتباری نیست. جهت دانلود منابع آزمون ارشد روانشناسی روی لینک زیر کلیک کنید:

تعداد سوالات و منابع آزمون کارشناسی ارشد مجموعه روانشناسی (1) (کد 1133)

لیست منابعی که در لینک بالا قرار دارد، حاصل تلاش و تجربه چندین ساله متخصصین مدرسان شریف و رتبه های یک و تک رقمی آزمونهای کارشناسی ارشد سالهای گذشته می باشد.

برای تابستان چه کنم ؟ ۱۳۹۴/۰۴/۱۵ #21871

• فاطمه رحمانی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
سلام من دانشجوی ترم 6روانشناسی بالینی هستم امسال در کنکور ارشد ثبت نام کردم می خواهم بدانم ایا باید تمام منابع را در تابستان تمام کنم ؟

چگونگی انتخاب گرایش ۱۳۹۴/۰۴/۲۰ #21915

سلام وقتتون بخیر من ميخواستم اگه میشه درباره چگونگی انتخاب گرایش زمان پر کردن دفترچه آزمون راهنماییم کنید من ميخوام بالینی شرکت کنم در صورتی که تو دفترچه فقط زده مجموع روانشناسی من کارشناسی رشتم هنر بوده به این خاطر اطلاعاتم کمه

برنامه هفتگی میخوام ۱۳۹۴/۰۴/۲۱ #21942

• فرشته فقیه
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
سلام من تازه عضو شدم ..
میخواستم لطف کنید یه برنامه هفتگی مطالعه بهم بدین من تو موسسه مدرسان شرکت کردم وتو رشته مجموعه روانشناسی گروه یک کارشناسی ارشد.

برای موفقیت در کنکور ارشد بالینی چه باید کرد؟ ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ #21959

• سارا کردانی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
سلام
دوستان رشته من کارشناسی دبیری زبان و ادبیات فارسی هست و میخوام ارشد روانشناسی بالینی امتحان بدم دولتی
تازه به فکر خوندن افتادم و قصد دارم از بسته های آموزشی استفاده کنم چقدر احتمال قبولی در این رشته توی کنور امسال رو دارم ؟
آخرین ویرایش: ۱۵:۱۳ ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ نویسنده : .
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©