میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1
  • 2
  • 3

نامِ بحث: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین

استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۳/۳۰ #21686

• ت ا
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 20
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سوالم اینه که من سوالات ارشد 92 را که به صورت آزمایشی جواب دادم و درصدم را گرفتم خیلی اومد پایین سوالات اون سال برام مبهم و نا آشنا بود اما سوالات سال قبل یا حتی بعدش اصلا این حالت را نداشت و درصدم به خصوص برای تخصصی روی یک عدد حفظ میشد با تفاوت خیلی کم.به نظرتون چیکار کنم.باید منابع بیشتری مطالعه کنم؟اگه کنکور یک سال نسبت به سالهای قبلش سخت تر باشه و اینطوری باشه چطوری میشه قبول شد منظورم اینه که وقتی برای همه سخت باشه میشه امیدوار بود که با درصد کم هم رتبه خوب آورد؟ اگه بچه های دیگه هم این مشکل را با سوالات اون سال داشتن لطفا نظرشون را بگن

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۴/۰۳ #21717

• فرهاد مخلصی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 9
سلام...ببینید سال 92 سال عجیبی تو ارشد بود..کلا تمرکز دروس اختصاصی روی منابعی بود که سال های قبل و حتی بعد کمتر مورد سوال بودند...اون سال همه درصدشون اومد پایین...بهترین منبع برای سال بعد ، ارزیابی منابع سال قبلش...

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ #21720

• ت ا
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 20
یعنی منظورتون اینه که برای سال دیگه منابع سال قبلش را بخونم؟من امسال اولین بار ارشد دادم همش میترسیدم مثل 92 باشه اما نبود ولی رتبه ام 500 شد حالا میخوام دوباره بخونم که سال بعد بدم باز میترسم مثل اون سال باشه و رتبه ام از اینم بدتر شه.من نمیدونم اون سال اصلا چطوری میشده بچه ها قبول شن.شما رتبتون 28 شده میشه یکم کمکم کنین؟
آخرین ویرایش: ۰۶:۰۰ ۱۳۹۴/۰۴/۰۶ نویسنده : .

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۴/۰۴ #21734

• نرگس پاکدامن
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 4
  • کارما (امتیازِ ویژه): 1
سلام
منظور شما از ارزیابی منابع سال قبل چیه؟؟؟؟؟ یعنی اگر یک سال راحت باشه، سال دیگه ش سخت میشه؟
اگر اینطور باشه که وااای بحال امسال!!!!

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ #21810

• فرهاد مخلصی
  • غایب
  • تازه وارد
ببینید من کنکورهای همه ی سال ها رو زدم و هیچکدوم مثل 92 نبود..سال 92 کلا کنکور دیگه ای بود و منابع فرعی توش بیشتر از همیشه به چشم میخورد...به نظرم تمرکز روی یه سال خاص اشتباه...اگه رویه ی دو سال بعد نگاه کنید ، سوالات از منابع مشخص تری پیروی می کنند..مثلا میدونیم دیگه تمرکزی روی کتاب مهارت های چستین نیست ..
آخرین ویرایش: ۰۵:۲۳ ۱۳۹۴/۰۴/۱۰ نویسنده : .

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۴/۰۹ #21811

• فرهاد مخلصی
  • غایب
  • تازه وارد
من برای 94 خیلی به منابع 93 نگاه کردم ، و خوب شکل سوالات ، نوع سوالات ، منبع و تعداد سوالات مثل 93 بود...به نظرم طراح کنکور خودش هر سال به روز میکنه..پس اگه رویه ی سوال دادن پارسال بررسی کنید ، خیلی بهتر از 5 سال قبل..البته این نظر من!کنکور یه خط ثابت داره ، منابع مشخص...به نظرم سوالات سال آینده هم فرق چندانی با 93 94 ندارند...پس سوالات خوب ان...یه حقیقت در مورد کنکور این که راحت تر وجود نداره ، آخه هنوزم رتبه ی زیر 50 تخصصی حدود 50 میزنه ، رتبه زیر 10 تخصصی 70...اگه امسال راحت تر بود پس چرا درصد و رتبه ها مثل سال های گذشته اس؟
  • صفحه:
  • 1
  • 2
  • 3
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©