میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1
  • 2
  • 3

نامِ بحث: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین

زبان ۱۳۹۴/۰۴/۱۶ #21891

• سمانه اذرخش
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام. من لیسانم حسابداریه.ولی دوست دارم ارشد رشته زبان بخونم.به نظرتون میتونم قبول شم؟ سخت نیست برام

پاسخ‌به: زبان ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ #21952

• فرهاد مخلصی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 9
سلام...به نظر من هیچ چیزی غیر ممکن نیست

پیشنهاد من این که رو زبان عمومی خیلی وقت بذارید...حتی اگه لازم کلاس زبان برید چون توی ارشد همه از شما انتظار مهارت زبانی دارند و تمرکز روی مباحث نظری رشته است...

از کتاب وازه شروع کنید و به شدت بخونید اگه دایره لغات خوبی ندارید از 504 شروع کنید..بعد 1100 وازه و در آخر کتاب GRE...خوندن reading در کنار وازه بسیار مفید و ضروری ، مثل کتابهای امادگی خواندن IELTS...اگه درک کتاب های تخصصی واستون سخت به نظرم کلاس کنکور برید...بالاخره شما از رشته ی زبان دور بودید...

در هر صورت میتونید با تلاش ، حتما ، به خواستتون برسید..موفق باشید

کارشناسی ارشد آموزش زبان ۱۳۹۴/۰۴/۲۳ #21953

• مهسا گلدی پور
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
با سلام
من لیسانس هنر دارم و قصد شرکت در آزمون ارشد آموزش زبان انگلیسی را دارم و تمام کتابهای مرتبط با آموزش زبان انگلیسی مدرسان شریف را دیروز تهیه کردم.
سوال من اینست : لطفا من را کامل راهنمایی کنید که چگونه باید این کتابهای شما را برای آمادگی آزمون ارشد به صورت صحیح و کامل مطالعه کنم؟
آیا کتابهای کمک آموزشی در کنار این کتابها دارید؟چون این کتابها برای من که کارشناسی زبان ندارم کمی کنگ و پیچیده است.
لازم به ذکر است که من شهرستان کاشان هستم و در حال حاضر در کلاسهای زبان خصوصی در مقطع تافل مشغول زبان آموزی هستم.

پاسخ‌به: کارشناسی ارشد آموزش زبان ۱۳۹۴/۰۴/۲۵ #21983

• فرهاد مخلصی
  • غایب
  • تازه وارد
سلام...

کتاب های مدرسان شریف به خاطر کنار هم گذاشتن تمامی مطالب لازم در کنار هم عالی هستند..ویژگی این کتاب ها اینکه نکات فارسی رو هم به جا کنار مطالب انگلیسی گذاشته...
آخرین ویرایش: ۰۵:۳۹ ۱۳۹۴/۰۴/۳۱ نویسنده : .

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۵/۱۴ #22178

• ت ا
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 20
آقای مخلصی برای گرامر و ریدینگ چی بخونم بهتره؟

پاسخ‌به: استفاده از تجارب شما لطفا کمکم کنین ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ #22328

• فرهاد مخلصی
  • غایب
  • تازه وارد
سلام بابت تاخیر در پاسخ عذر میخوام

نظر من برای هر دو تست زنی و خوندن متن های متفاوت (مخصوصا کنکورهای سال های گذشته)...اگه متن زیاد بخونید ناخوداگاه یه حس گرامری به دست میاد که میتونید تو کنکور به راحتی گزینه صحیح پیدا کنید...متن میتونه از هر جایی بیاد پس از هر کتابی که در سطح پیشرفته باشه استفاده کنید...در مورد گرامر کتاب grammar digest پیشنهاد می کنم.

موفق باشید
  • صفحه:
  • 1
  • 2
  • 3
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©