میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

تغيير رشته در ارشد
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1
  • 2

نامِ بحث: تغيير رشته در ارشد

تغيير رشته در ارشد ۱۳۹۲/۰۸/۲۱ #9281

• احمد جبارنژاد
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 12
  • کارما (امتیازِ ویژه): -1
سلام من ليسانسه مديريت دارم ميخوام برا سال بعد ارشد آموزش زبان بدم آيا اميدي به قبولي از سراسري هست با توجه به اين كه تقريباً يك سال وقت دارم. آيا نيازي هست از الان پايه آمار و روش تحقيقم رو قوي كنم؟ در ضمن الانم شروع كردم GRE , 1100 رو به روش لايتنر ميخونم. راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم ممنون؟
آخرین ویرایش: ۰۷:۳۸ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ نویسنده : مدیر تالار.

پاسخ‌به: تغيير رشته ازكارشناسي مديريت به ارشد آموزش زبان ۱۳۹۲/۰۸/۲۵ #9349

• مدیر تالار
  • غایب
  • مدیرِ پلاتینی
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1089
  • کارما (امتیازِ ویژه): 50
احمد جبارنژاد نوشته است:
سلام من ليسانسه مديريت دارم ميخوام برا سال بعد ارشد آموزش زبان بدم آيا اميدي به قبولي از سراسري هست با توجه به اين كه تقريباً يك سال وقت دارم. آيا نيازي هست از الان پايه آمار و روش تحقيقم رو قوي كنم؟ در ضمن الانم شروع كردم GRE , 1100 رو به روش لايتنر ميخونم. راهنماييم كنيد از كجا شروع كنم ممنون؟

سلام دوست عزیز برای تغییر رشته به زبان باید پایه زبان شما قوی باشد اگر اینطور نباشد قدری برای شما سخت خواهد بود اما این زیاد جای نگرانی ندارد چون شما یکسال فرصت دارید و با یک برنامه ریزی دقیق و منظم و تلاش و کوشش با داشتن منابع خوب و معتبر می توانید به نتیجه دلخواهتان دست پیدا نمایید .
شما می توانید از تحلیل آزمون سال قبل استفاده نمایید و قسمت های مهم را مشاهده نمایید و به تقویت آنها بپردازید برای مشاهده از لینک زیر کلیک نمایید :
تحلیل آزمون سال 92 کارشناسی ارشد مجموعه زبان

می توانید مطالعه خود را از دروسی که ضریب بالاتری دارند و دارای اهمیت و ارزش بیشتری هستند شروع نمایید برای مشاهده از لینک زیر کلیک نمایید:
نام دروس و ضرایب کارشناسی ارشد مجموعه زبان (سراسری)
آخرین ویرایش: ۰۶:۰۶ ۱۳۹۲/۰۸/۲۶ نویسنده : .

پاسخ‌به: تغيير رشته ازكارشناسي مديريت به ارشد آموزش زبان ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ #9384

• احمد جبارنژاد
  • غایب
  • تازه وارد
می توانید مطالعه خود را از دروسی که ضریب بالاتری دارند و دارای اهمیت و ارزش بیشتری هستند شروع نمایید برای مشاهده از لینک زیر کلیک نمایید:

من نام دروس رو نگاه كردم. نظر دوستان چيه من برم كتاب هاي منبع رو بخرم يا اينكه برا قبول شدن تو سراسري همين كتاب مدرسان براي تخصصي ها كفايت ميكنه هدف من قبول شدن از سراسريه يك سال و اندي هم وقت دارم پايه زبان عموميم هم بد نيست كانون زبان رو تموم كردم.
آخرین ویرایش: ۱۱:۲۷ ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ نویسنده : .

پاسخ‌به: تغيير رشته ازكارشناسي مديريت به ارشد آموزش زبان ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ #9390

• مینا ابراهیمی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
احمد جبارنژاد نوشته است:

من نام دروس رو نگاه كردم. نظر دوستان چيه من برم كتاب هاي منبع رو بخرم يا اينكه برا قبول شدن تو سراسري همين كتاب مدرسان براي تخصصي ها كفايت ميكنه هدف من قبول شدن از سراسريه يك سال و اندي هم وقت دارم پايه زبان عموميم هم بد نيست كانون زبان رو تموم كردم.

من با کتاب های مدرسان درس خوندم راضی بودم . مطالب کتاب های مرجع پراکنده، سنگین و وقت گیر هستند یکی از مزیت هایی که کتاب های مدرسان شریف از نظر من داشت این بود که مطالب را ساده و روان بیان کرده که به درک و فهم ما کمک می کند از نظر من کتاب های مدرسان به تنهایی می توانند نیاز شما را برطرف نمایند.
آخرین ویرایش: ۱۳:۰۹ ۱۳۹۲/۰۸/۲۷ نویسنده : ادمین سایت.
تشکر کننده گان: احمد جبارنژاد

پاسخ‌به: تغيير رشته ازكارشناسي مديريت به ارشد آموزش زبان ۱۳۹۲/۰۸/۲۸ #9405

• احمد جبارنژاد
  • غایب
  • تازه وارد
من با کتاب های مدرسان درس خوندم راضی بودم

با تشكر از پاسخ شما اشكالي نداره اگه بپرسم خانم ابراهيمي شما از سراسري قبول شدين يا نه در ضمن رشتتون چيه؟

پاسخ‌به: تغيير رشته ازكارشناسي مديريت به ارشد آموزش زبان ۱۳۹۲/۰۹/۰۳ #9513

از نظر من وبا بررسی که داشتم نوشته ها ومطالب کتابهای مدرسان دقیقا برابری میکنه با اصل کتابهای موجود در باز با توجه به اینکه منسجم تر و خلاصه تره
موفق باشید دوست عزیز
آخرین ویرایش: ۰۶:۵۴ ۱۳۹۲/۰۹/۰۴ نویسنده : .
  • صفحه:
  • 1
  • 2
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©