میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۵ #23686

• مدیر تالار
  • غایب
  • کارشناس
  • تعدادِ ارسال‌ها: 128
  • کارما (امتیازِ ویژه): 12
سلام به همه
خسته نباشید

کنکور ارشد زبان انگلیسی 95 به نظرتون چطور بود؟!

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ #23951

• حسین
سلام ممنون شما هم خسته نباشید. من عمومی خوب زدم ادبیات واقعا سخت بود از پارسالم سخت تر بود منابع بسیار متنوع تر از پارسال بودن اما از هرکی تو اصفهان پرسیدم گفت خیلی خیلی ادبیاتش سخت بوده

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ #23985

• محبوبه موحدی
اول اینکه عمومی متناا رو اعصاب بود ..لغات سخت .گرامر متوسط اما زبانشناسی اموزش خیلی اسون بود .من جواب دادم .مترجمی اصول مبانی نظری خوب بود میتونستم بهتر جواب بدم چون مبحث عجیبی تقریبا نداشت در کل.و میشه گفت مترجمی خوب متوسط بود درکل.

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۷ #24023

لغات طبق معمول سخت بود . و باید از GRE میخوندیم . گرامر و passage ها راحت بود. زبانشناسی که خیلی خیلی آسون بود . Teaching , testing متوسط رو به بالا بودن .

خیلی پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ #24050

• فاطمه
خیلی سخت بود سوالا و پیچیده و طولانی مجموعه سوالان سال های قبل که خوندم اصلا با این کنکور فرق میکرد من اموزش زبان تست هاشو زدم چرا همه سوالات گزینه هاش طولانی بود من زبان شناسی خوب زدم

پاسخ‌به: خیلی پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 95 مجموعه زبان انگلیسی ۱۳۹۵/۰۲/۱۸ #24200

• ترمه
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 7
  • کارما (امتیازِ ویژه): 1
سلام دوستان

امیدوارم نتیجه ی کنکور برای همه خوب بشه

من این هفته های آخر رو برای خوندن سرفصل های طلایی وقت گذاشتم . که متاسفانه برای متدولوژی بدردم نخورد. متودولوژی فقط برای من سخت بود یا برای شما هم اینطور بود؟
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©