میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ #27894

• مدیر تالار
  • غایب
  • کاربر نمونه
  • تعدادِ ارسال‌ها: 189
  • کارما (امتیازِ ویژه): 13
سلام به همه
خسته نباشید

کنکور ارشد علوم سیاسی 96 به نظرتون چطور بود؟!

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ #27945

• ابوالفضل
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 11
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سوالات اصول وحشتناک بود. جهان سوم و اندیشه هم که مطابق معمول سخت بوئن. حقوق و سازمان ها راحت بود و تاریخ هم متوسط بود.
سوالات امسال اصول اصلا قابل مقایسه با سالهای گذشته نیست.

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ #27953

با سلام، سوالات امسال خیلی غافل گیر کننده بود.درس های مبانی علم سیاست و اندیشه های سیاسی بنظرم خیلی سخت بود بقیه درس ها هم متوسط.سوالات امسال شباهتی به سوالای کنکور دوازده سال اخیر که خونده بودم اصلا نداشت.خیلی سعی کردم تمرکزم رو سر جلسه از دست ندم و روی سوالات تفکر کنم ولی اگر کسی دچار استرس میشد همون ابتدای کار خراب میکرد.در مجموع سطح دشواری سوالات به نظر من بالا بود.با این حال ناامید نیستم توکلم به خداست..ان شاءالله هرکسی که واقعا زحمت کشیده و مطالعات خوبی داشته نتیجه زحماتش رو ببینه که قطعا خداوند تلاش بچه ها رو بی جواب نخواهد گذاشت..آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ #27954

• علی قدمی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 10
  • کارما (امتیازِ ویژه): 1
جهان سوم واقعا سخت بود. تطبیقی رو میشد زد فقط تمرکز زیادی میخواست چون به گمراه کننده بود.جامعه شناسی هم سخت تر بود اندیشه و مبانی متوسط بودن. تاریخ تحولات به نظرم آسون بود. امیدوارم هر کس تونسته باشه خوب جواب داده باشه

کنکور ارشد ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28079

• فریدون
سوالات خیلی مفهومی و سخت بود به نظرم داوطلبی موفق میشه که فراتر از کتب دانشگاهی مطالعه داشته باشه به عبارتی اگر کسی نمرات تاپی بگیره یک عالم سیاسی به معنای واقعی کلمست

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 علوم سیاسی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28082

• بهار
به نظر من خیلی خوب بود مخصوصا سازمان و تاریخ با اینکه من تغییر رشته ای بودم و اصلا 5ماه بیشتر درس نخوانده بودم ولی به نظر سطح سوال ها در تاریخ و اصول و حقوق خوب بود سازمان عالی بود
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©