میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی
(0 ، بازدید کننده) 

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ #27906

• مدیر تالار
  • غایب
  • کاربر نمونه
  • تعدادِ ارسال‌ها: 189
  • کارما (امتیازِ ویژه): 15
سلام به همه
خسته نباشید

کنکور ارشد هنرهای پژوهشی 96 به نظرتون چطور بود؟!

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28023

• مهتاب
خیلی سخت بود.فرهنگو ادبش کلا عجیب غریب بودو نمیدونم براچی اینقد مشکل بود همه چیش

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28028

• فهیمه
سلام .آره فرهنگ و هنر خیلیییییی سخت بود واقعا نگرانم.

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28057

• فریبا
به نظر من سوالای زبان استاندارد بود، اما سوالای فرهنگ و هنر و نقددر حد دکتری فلسفه بود نه پژوهش اونم مقطع ارشد، خیلی مزخرف بود

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28062

• آذردخت
بنظر من سوالای زبان خیلی استاندار بود، اما در عوض سوالات فرهنگ و هنر و نقد بیش از حد سخت و غیر استاندارد بود، خیلی پیچونده بودن سوال رو دیگه جا نداشت بیشتر از اون بپیچونن و گمراه کنن، در نهایت اینکه طراح سوال به مزخرفترین حالت ممکن سوال طرح کرده بود

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 هنرهای پژوهشی ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28086

• سارا
با سلام
متاسفانه سوالات رشته پژوهش هنر عجیب بود 70 درصد اصلا شامل نکته ها وویژگیهای جنبشهای هنری و نقد ادبی نبود من خودم از کتابهای مختلفی استفاده کرده مطالعاتم از منابع مختلفی بود از مدرسان از استفاده میکردم خیلیی به اطلاعاتم اضافه کرد زمانبندی مکتبها و سبکهای هنری مدرسان خیلی منطم بود ولی در کمال تعجب روز امتحان شاید فقط 4 یا 5 تا سوالها در فرهنگ و هنر استاندارد بود نقد ادبی هم همین طور خیلی عجیب بود سوالهای دکترای پژوهش هنر رو بخونید 60 درصدش مطالب مهم ارشد و نکته های کلیدی و اصلی مکتبها بود خودتون ببینید بچه هایی که خوندن اگر سوالات رو ببینن خیلی از جوابهارو میدونن اونوقت برای کل تاریخ هنر ایران و جهان با اون همه تنوع مطالب فقط 20 تا سوال مطرح کردن خب اگه 20 تا سوال برای این همه مطلب هنری مطرح میکنید قاعدتاباید به سرفصلها و نکته های اصلی بپردازیم..این همه جنبشهای هنری کلاسیک و مدرن و پست مدرن چرا بهشون اشاره نشده بود و یا اگر اشاره شده بود انقدددر مبهم دیگه از انتزاع هم گذشته بود به بنیانگذاران جنبشهای هنری که دیگه تو هر جای دنیا مهم هستن اشاره نشده بود غیر از سوال رهبران فوتوریسم بوتوچنی سورینی...نظریه های نقد ادبی اسطوره گرا روانشناختی ارکی تایپهای یونگ نقد مدرن نقد هرمنوتیک نقد شلایر ماخر نظریه های گادامر که چه قدر توی نقد و رسیدن به معنی کمک میکنه 2 3 تا سوال اشاره شده بود که همه جوابها شاملش میشدواقعا الان با دو تا از اساتید هنر حرف میزدیم واقعااا منظور طراح سوال رو نفهمیده بودن چرا اخهه جرا امتحانی که فقط 20 تا سوال داره یکیش باید اهمیت جغرافی رو در نظر بگیره..پل شارستان روی کدوم رود هست !!!سبکهای قاجار صفویه که انقدر مهمه عیدی سازی نقاشی فرنگی پیکرنگاری درباری هیچی اشاره نشده بودزبان استاندارد بود به خصوص اختصاصیص
چراا چراا انقدر سوالها انقدر عجیب!!!!
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©