میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 99 مجموعه هنرهای پژوهشی و صنایع دستی
(0 ، بازدید کننده) 
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 99 مجموعه هنرهای پژوهشی و صنایع دستی

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 99 مجموعه هنرهای پژوهشی و صنایع دستی ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ #31311

کارنامه ی دفترچه 1359 یعنی هنرهای پژوهشی و صنایع دستی به طور کلی اشتباه شده.
سازمان سنجش روز اولی که کلید منتشر کرد، برای این رشته کلیدی رو منتشر کرد که از سوال 34 تا 63 ایراد داشت و گزینه ها یکی رفته بودن جلو.
یعنی جواب هر سوال می‌شد گزینه‌ی سوال قبلی!
بعدش این کلید رو از روی سایت برداشت و درستش کرد ولی الان توی کارنامه‌هایی امروز منتشر کردن محاسبه جوریه که طبق همون کلیدِ اشتباهِ روز اوله. این مشکل فقط واسه من نیست که بگم من توی پاسخنامه جا به جا وارد کردم. واسه چندتا از دوستام هم پیش اومده.
از سایت شما و هرکسی که می‌تونه می‌خوام که لطفاً فوراً و قبل از این‌که انتخاب رشته اتفاق بیفته برای این مسئله پیگیر بشه. کل رتبه ها به هم ریخته.
اگه نتیجه ها همین بمونه سال دیگه کسایی واسه رشته ی پژوهش هنر میرن دانشگاه های برتر که کلی اشتباه زدن و با این کلید و محاسبه ی اشتباه، اشتباهاشون درست شده و درصدشون خوب شده!

من از اون کلید هم اسکرین شات دارم. دقیق محاسبه کردم و قطعا همین اتفاق افتاده. توی سایت سنجش هم اعتراض رو ثبت کردم. ولی واقعا درست می‌شه؟

الان مدرسان شریف به سادگی با پیگیری نتیجه ی رتبه برترای آزمون هاش و نتیجه ی کارنامشون توی کنکور می تونه به این قضیه پی ببره و پیگیر این موضوع از سنجش بشه.

با رتبه 233 سهمیه 5 درصد ایثار گری ایا روزانی میارم ؟ ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ #31320

• وحیده استوار
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
با رتبه 233 سهمیه 5 درصد ایثار گری ایا روزانه میارم ؟
چه رشته و چه شهری امکان داره روزانه بیارم ؟؟؟؟

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 99 مجموعه هنرهای پژوهشی و صنایع دستی ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ #31321

• وحیده استوار
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
با رتبه 233 سهمیه 5 درصد ایثار گری ایا روزانه میارم ؟
  • صفحه:
  • 1
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©