میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: کاردانی به کارشناسی

کاردانی به کارشناسی ۱۳۹۲/۱۲/۰۵ #10994

• مرتضی رضایی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
باسلام وعرض خسته نباشید وتشکرازسایت بسیار خوبتان.بنده سال73مدرک کاردانی تاسیسات رابامعدل11.63اخذکردم می خواهم درکنکورکاردانی به کارشناسی شرکت کنم واگه خدا بخواد درمهندسی تاسیسات ادامه تحصیل بدم سوال؟ زمان ثبت نام تقریبا کی هست ومنابع برای امتحان کدامند وچه پیشنهادی به من دارید بنده کارمند هستم ووقت برای کلاسها رانیز ندارم لطفا راه وچاه رانشان دهید.متشکرم
آخرین ویرایش: ۱۱:۳۲ ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ نویسنده : مدیر تالار.

پاسخ‌به: مهندسی تاسیسات ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ #11017

• مدیر تالار
  • غایب
  • مدیرِ پلاتینی
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1089
  • کارما (امتیازِ ویژه): 49
مرتضی رضایی نوشته است:
باسلام وعرض خسته نباشید وتشکرازسایت بسیار خوبتان.بنده سال73مدرک کاردانی تاسیسات رابامعدل11.63اخذکردم می خواهم درکنکورکاردانی به کارشناسی شرکت کنم واگه خدا بخواد درمهندسی تاسیسات ادامه تحصیل بدم سوال؟ زمان ثبت نام تقریبا کی هست ومنابع برای امتحان کدامند وچه پیشنهادی به من دارید بنده کارمند هستم ووقت برای کلاسها رانیز ندارم لطفا راه وچاه رانشان دهید.متشکرم

سلام شما که سالها از درس دور بودید باید بیشتر از سایر داوطلبین تلاش نمایید تا از آنها عقب نیوفتید . بهتره اول از همه یک برنامه ریزی بر اساس توانایی هایتان برای خود تهیه نمایید و هر روز سعی کنید بر اساس آن برنامه پیش بروید آغاز مطالعه خود را با ساعات کوتاهتری شروع نمایید که باعث خستگی در شما نشود و به تدریج ساعات مطالعه خود را افزایش دهید. طول هفته را به مطالعه دروس خود بپردازید و آخر هفته ها را به مرور دروسی که در طول هفته مطالعه نموده اید بپردازید و تست آنها را کار نمایید . مرور دروس و تست زدن می تواند به تسلط شما بر روی دروس کمک نماید
برای مشاهده منابع کاردانی به کارشناسی مهندسی تاسیسات از لینک زیر کلیک نمایید:
بودجه بندی و منابع آزمون کاردانی به کارشناسی مکانیک خودرو - تأسیسات
زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اسفند ماه می باشد که تاریخ دقیق آن از سازمان سنجش اعلام نشده است
آخرین ویرایش: ۱۰:۱۸ ۱۳۹۲/۱۲/۰۶ نویسنده : مدیر تالار.
تشکر کننده گان: مرتضی رضایی

انتخاب رشته ۱۳۹۵/۰۸/۰۷ #27327

سلام..من الان ترم2 کاردانی پیوسته مکانیک خودرو در دانشگاه ازاد هستم..و دیپلم ریاضی دارم ولی پیش دانشگاهی رو نخوندم..خواستم بپرسم میتونم کنکور سراسری کارشناسی ناپیوسته صنایع شیمیایی رو بدم یا نه؟؟؟؟
  • صفحه:
  • 1
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©