میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: راهنمایی

راهنمایی ۱۳۹۲/۰۳/۰۲ #3836

• فاطمه علیخانی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام .من دانشجوی دانشگاه ازاد نجف اباد بودم تازه درسم تموم شده.اصلا. راضی نبودم .خیلی به رشته ام علاقه مندم .از کجا شروع کنم که بتونم اصفهان قبول بشم و چه جوری؟
گ

پاسخ‌به: راهنمایی ۱۳۹۲/۰۳/۰۵ #3888

فاطمه علیخانی نوشته است:
سلام .من دانشجوی دانشگاه ازاد نجف اباد بودم تازه درسم تموم شده.اصلا. راضی نبودم .خیلی به رشته ام علاقه مندم .از کجا شروع کنم که بتونم اصفهان قبول بشم و چه جوری؟
گ

سلام.
شما باید اول یک برنامه ریزی دقیق و درستی داشته باشید و هیچگونه فرصتی را برای درس خواندن از دست ندهید.برای یک برنامه ریزی خوب دقیق لینک زیر میتواند کمک خوبی برایتان باشد.
مشاوره و هدایت تحصیلی کاردانی به کارشناسی آموزش زبان انگلیسی
و به نظر من اول از کتابهایی که برایتان سخت تر است شروع کنید و بیشتر وقتتان را هم بر روی دروسی بگذارید که ضریبش بالاتر است.
برای مشاهده کردن ضریب دروستان میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

نام دروس و ضرایب کاردانی به کارشناسی آموزش زبان انگلیسی
تشکر کننده گان: رومیسا رضایی

چگونه از کاردانی ترجمه انگلیسی علمی کاربردی به کارشناسی آموزش انگلیسی برم ؟ حتما باید کنکور بدم یا نه؟ چه کاری بهتره که انجام بدم ؟ ممنون . ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ #30224

سلام.من دانشجوی کاردانی دانشگاه علمی کاربردی رشته مترجمی زبان انگلیسی آثار دیداری شنیداری هستم و تا پایان تابستان 97 دوره به پایان میرسه.میخواستم بدونم چه راههایی برای ورود به رشته آموزش زبان انگلیسی از کاردانی به کارشناسی وجود داره ؟ آیا حتما باید کنکور بدم ؟ اگر باید کنکور بدم شرایطش چجوریه ؟ و اگر میشه بدون کنکور وارد دانشگاه شد ،چه دانشگاههایی این رشته را دارن و شرایط ورود چجوری هستش؟ ممنون میشم اگر پاسخ بدین.واقعا سر در گم هستم و کسی نتونسته راه حلی بهم پیشتهاد بده .
  • صفحه:
  • 1
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©