میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

نامِ بحث: سوال

سوال ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ #30189

• مهزاد طهماسبي
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
با سلام میخواستم بدونم چرا امسال تو دفترچه انتخاب رشته رشته تامین مالی و سرمایه گذاری در نفت و گاز نبود؟ ایا این رشته برداشته شده؟

تغییر رشته ۱۳۹۷/۰۴/۰۷ #30257

سلام خسته نباشید. من کارشناسی مدیریت بازرگانی و ارشد ادبیات فارسی دارم. میخوام در آزمون دکترای مدیریت بازرگانی شرکت کنم. به نظرتون خیلی به مشکل می خورم برای مصاحبه؟ برنامه ریزی کردم هم مدرک زبان بگیرم و هم روی مکالمه انگلیسیم کار کنم. دو تا مقاله کنفرانسی و همایشی هم دارم. البته دنبالشم توی این فرصت بازم تهیه کنم. تشکر می کنم اگه زودتر بهم جواب بدین.

تغییر رشته ۱۳۹۷/۰۴/۲۲ #30290

• میتراچیان
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
با سلام ..من لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه دولتی دارم و ارشد تکنولوژی اموزشی از دانشگاه ازاد.برای دکتری رشته مدیریت دولتی میتونم انتخاب کنم .ایا قبولی من حتمی است ؟

پاسخ‌به: سوال ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ #30295

• نیما حمیدی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 3
با سلام من دانشجوی مکانیک هستم و تا الان ۶ ترم خوندم میخواستم بدونم برای ارشد امسال کنکور بدم بهتره یا سال بعد با توجه به اینکه امسال باید دوترم ۱۸ واحدی رو بگذرونم

تفاوت گرایش منابع انسانی در دورشته مختلف ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ #30334

• عاطفه طهرانی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
سلام
من کاردانی و کارشناسیم رو در رشته مدیریت بیمه خوندم و در حال حاضر دانشجوی ارشد مدیریت mba با گرایش منابع انسانی و رفتار سازمانی هستم ، برای دکتری میخوام اقدام میکنم و ترجیحا گرایش منابع انسانی رو دوستدارم ادامه بدم
اما طی تحقیقاتی که انجام دادم در مقطع دکتری ، دو رشته دارای گرای منابع انسانی هستش و من نمیدونم بهتره کدوم رو انتخاب کنم. و بیشتر دوستدارم رشته دکتریم تو شرکت های خصوصی بیشتر مورد توجه قراربگیره تا ادارات دولتی .

1. رشته مدیریت بازرگانی ( گرایش منابع انسانی )
یا
2. رشته مدیریت دولتی ( گرایش منابع انسانی)

ممنون میشم تفاوت این دورشته رو در این گرایش بگید
مرسی
آخرین ویرایش: ۱۳:۲۶ ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ نویسنده : مدیریت سایت.

مشاوره فوری ۱۳۹۷/۰۶/۰۲ #30353

• ابراهیم طاهری
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
با سلام برا دکتری رشته مدیریت منابع انسانی بهتره یا آموزش عالی لطفا راهنمایی بفرمایید
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©