میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: تغییر رشته

تغییر رشته ۱۳۹۴/۰۷/۰۹ #22540

• مریم - ک
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام دوستان. ممنون میشم که راهنماییم کنید. من دارای مدرک ارشد شیمی معدنی هستم. اما با توجه به علایقم دوست دارم ارشد و دکترای روانشناسی بخونم. با توجه به اینکه در مقطع لیسانس دانشجوی دانشگاه دولتی روزانه و در مقطع ارشد برخلاف قبولی شبانه دولتی به پیام نور رفتم و اینکه میخوام حتما روزانه دولتی دانشگاه شیراز قبول بشم به نظر شما با این وقت ۷ ماهه و با توجه به رقابت شدید در گرایش بالینی میتونم خودم رو آماده کنم؟ و آیا خوندن جزوات و منابع مدرسان شریف کفایت میکنه؟ چون گمان نمیکنم در این مدت بتونم کتابهای اصلی رو پیدا کنم و بخونم. ممنون از وقتی که میذارید.
تشکر کننده گان: بهاره سبحانی

راهنمایی میخوام ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ #23238

سلام من امسال از رشته ی مهندسی صنایع تغییر رشته دادم به رشته ی روانشناسی تو سایت سنجش و چند سایت دیگه هم دیدم که برای رشته ی روانشناسی کتابای مدرسان و توصیه کردن منم با این کتابا پیش میرم و برنامه ی کلیم اینه که تا 15 بهمن یه دور کتابارو تموم کنم و کل مطالبه روانشناسی دستم بیاد و از 15 بهمن با برنامه ی جزیی و با شرکت در آزمون میخوام پیش برم فقط موندم که نیازی به خوندنه منابع اصلی برا من که تغییر رشته دادم هست یا نه ضمن این که با خوندن کتابای مدرسان میتونم مطابو بفهمم فقط مطالب فیزیولوژی برام تا حدودی گنگ میاد لطفا راهنماییم کنین ممنون

پاسخ‌به: راهنمایی میخوام ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ #23286

بنظرم باید منابع و کتابای مدرسان و با هم جلو برین

سوال فوری ۱۳۹۴/۱۱/۰۸ #23345

با سلام
اگر فردی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم تربیتی (گرایش تعلیم و تربیت اسلامی - تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش) باشد ، می تواند در کنکور دکتری مجموعه روانشناسی شرکت کند؟ و ادامه تحصیل دهد؟
  • صفحه:
  • 1
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©