میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: دکتری معماری

دکتری معماری ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ #7330

• فرشته شهرکی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
با سلام
می خواستم دقیقا بدونم که ایا کسانی که در ازمون دکتری معماری از منابع مدرسان شریف استفاده کرده اند و موفق شده اند ایا در کنار این منابع از جزوات جای دیگری هم بهره برده اند و احتمال موفقیت با برنامه مدرسان شریف چقدر است.
در ضمن من ترم 3 ارشد هستم نمی تونم می تونم هم پایان نامه بنویسم هم برای دکتری اماده بشم یا هر دو کار با هم چالش برانگیز خواهد بود هر کس میتونه بنده را لطفا راهنمایی بفرمایید
آخرین ویرایش: ۰۸:۴۰ ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ نویسنده : ادمین تالار گفتگو.

پاسخ‌به: دکتری معماری ۱۳۹۲/۰۶/۱۹ #7336

فرشته شهرکی نوشته است:
با سلام
می خواستم دقیقا بدونم که ایا کسانی که در ازمون دکتری معماری از منابع مدرسان شریف استفاده کرده اند و موفق شده اند ایا در کنار این منابع از جزوات جای دیگری هم بهره برده اند و احتمال موفقیت با برنامه مدرسان شریف چقدر است.
در ضمن من ترم 3 ارشد هستم نمی تونم می تونم هم پایان نامه بنویسم هم برای دکتری اماده بشم یا هر دو کار با هم چالش برانگیز خواهد بود هر کس میتونه بنده را لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام.
شما می توانید پاسخ سوال خود را در مورد میزان تاثیر آزمون ها و منابع مدرسان شریف توسط مشاهد ی مصاحبه با رتبه های برتر بدست آورید.
برای مشاهده ی مصاحبه با رتبه ی برتر رشته ی خود می توانید بر روی لینک زیر کلیک کیند.
مصاحبه با رتبه های برتر دکتری معماری (کد 2502)
شما می توانید از الان خود را برای شرکت و قبولی در آزمون سال آینده آماده نمایید و به نظر من بیشتر وقت و تلاش خود را اول بر روی پایان نامه ی خود بگذارید زیرا هرچه پایان نامه ی شما قوی تر باشد امکان قبولی شما در مصاحبه ی دکتری بیشتر است.
موفق باشید
  • صفحه:
  • 1
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©