میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

چه کنکوری باید بدم کمک کنید
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: چه کنکوری باید بدم کمک کنید

چه کنکوری باید بدم کمک کنید ۱۳۹۴/۰۲/۲۵ #21165

• فاطمه
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 6
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام
من ترم 3 مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات ( ict ) هستم . که زیر مجموعه برق مخابرات هست .
خیلی وقته توی فکر این موضوعم که ارشد رشته ی من توی ایران نیست من باید چه رشته ایی رو کنکور بدم برق یا it ؟
در کنار درسم دوره های mcitp , ccna گذروندم اما بازم کمکی نکرد که بفهمم چقدر دوست دارم کدوم رو ادامه بدم چون اونجا همه it میخوندن .
من توی این رشته هم دروس برق هم کامپیوتر و هم it رو گذروندم اما خودم دنبال رشته ای هستم که کار عملی باشه و خسته نشم ازش توی دانشگاه من هم توی اهواز جز اینکه زده بشم چیزی برام نداشته . کسی هست کمک کنه ؟ مشاوره رفتم توی مدرسان شریف حضوری بهم گفت بستگی به خوذم داره و دروسی که باید امتحان بدم رو دیدم گفت چه درسایی رو بیشتر خوندی گفتم برق گفت پس برو برق اما میترسم کم بیارم و نمیدونم چه گرایشی از برق رو برم اگر انتخابش کنم . ممنون میشم کمکم کنید

مهندسی پزشکی ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ #26987

• عیسی حسینی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام من دانشجو مهندسی پزشکی،گرایش بیومکانیک دانشگاه امیرکبیر میخونم،خیلی دو دل هستم نمیدونم برای ارشد همین بیومکانیک رو ادامه بدم یا برم مکانیک بخونم،لطفا راهنمایی ام کنید خیلی سردرگمم در ضمن لطفا واسه مبانی بیومکانیک و اناتومی و فیزیولوژی هم منبع معرفی کنید واسم ممنون
  • صفحه:
  • 1
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©