میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

حداقل ساعت مطالعه برای کنکور ارشد چقدره
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: حداقل ساعت مطالعه برای کنکور ارشد چقدره

سلام.من مهندسی برق هستم.میخوام برا ارشد زبانم رو خوب بزنم.فعلا 504 رو خوندمه.کتاب بعدی رو چ بخونم ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ #23511

• نجفی بیرگانی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام.من کارشناسی برق هستم.میخوام زبانم رو بزا ارشد خدب بزنم.فعلا 504 رو خوندمه.دیگه چ بخونم

کمکم کنید ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ #23515

• امین
  • غایب
  • تازه وارد
با سلام بچه ها من سربازم ولی وقت خوندن دارم واسه سال آینده ولی موندم از کدوم کتاب شروع کنم و چیدمان کتاب ها چطور باشه و زبانم هم ضعیفه اونو چه کنم؟لطفا کمکم کنید
با تشکر
آخرین ویرایش: ۱۲:۳۶ ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ نویسنده : سروش شکوهی.

تاریخ ازمون کارشناسیه رشته برق ورودی 93 ۱۳۹۵/۰۲/۱۲ #23643

• حامد فیضی
  • غایب
  • تازه وارد
سلام من ورودی 93 رشته برق هستم میخاستم بدونم که ازمون برای فوق لیسانس چه سالی هست...با تشکر

پاسخ‌به: سلام.من مهندسی برق هستم.میخوام برا ارشد زبانم رو خوب بزنم.فعلا 504 رو خوندمه.کتاب بعدی رو چ بخونم ۱۳۹۵/۰۴/۰۴ #26650

• پیمان دلجو
  • غایب
  • تازه وارد
نجفی بیرگانی نوشته است:
سلام.من کارشناسی برق هستم.میخوام زبانم رو بزا ارشد خدب بزنم.فعلا 504 رو خوندمه.دیگه چ بخونم

سوالات کنکور سالهای گذشته از همه مفیدتره.
چند بار این سوالات رو حل کنید. از هر منبع دیگری موثرتره.

چطوری بخونم دوماه موازدست دارم ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ #26927

سلام من رشتم مهندسی پرتو پزشکی می خوام کنکورمهندسی برق بدم مهندسی پزشکی تهران قبولشم ولی هیچی نمیخونم چکارکنم ؟؟توروخداکمکم کنید چرانمیتونم بخونم ویه سوال دیگه درس سیگنال چه درسی اسم دیگه ای داره هرچی بین کتابام میگردم نیستش؟؟؟؟

کمکم کنیدراهنماییم کنید دوماه موازدست دارما

پاسخ‌به: حداقل ساعت مطالعه برای کنکور ارشد چقدره ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ #27289

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 13
با سلام، من سال قبل ميانگين روزي 3 ساعت خوندم البته برخي روزها به 9-8 ساعت مي رسيد بعضي روزا هم صفر، خيلي هم عميق مي خوندم لذا كند پيش رفتم با اين حساب رتبه ام 5000 شد. مي خوام روزانه شهر منطقه1 قبول بشم از اول هم هدفم تهران بوده. معدل ليسانسم هم 18.20 هست. با اين اوصاف من معتقدم بايد ميانگين روزي حداقل 6 ساعت خوند، به بودجه بندي فصول در كنكور ارشد توجه كرد و حداقل 60درصد مباحث رو كاملاً مسلط بود و تست فراوان، بالاي صد عدد تست در هر مبحث رو چنننننند مرتبه تكراري بزنيم. موفق باشيد. اگه امثال تكميل ظرفيت قبول نشم واسه سال ديگه مي خونم و هدفم هم تهرانه.
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©