میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

حداقل ساعت مطالعه برای کنکور ارشد چقدره
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: حداقل ساعت مطالعه برای کنکور ارشد چقدره

مشاوره ارشد برق ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ #22932

سلام و خسته نباشید
من میخوام برای کنکور ارشد برق شرکت کنم و زیاد برام مهم نیست چه شاخه ای باشه و یا آزاد قبول بشم یا شبانه دولتی، فقط برام مهمه که تهران باشم. شنیدم کتاب های مدرسان شریف خوبه ولی با توجه به زمان کمی که مونده نمیدونم چی بخونم/
من روزهای زوج سرکارم،روزهای فرد هم از 3تا 9 شب کلاس زبانم/ یعنی روزی 2 ساعت شاهکار کنم بخونم تازه چقدرش مفید باشه. پس دولتی شبانه تهران با این وضعیت دور از دسترس هست ! می مونه آزاد که اونم واسه بدون کنکور میگن شرط معدل داره که تو رشته برق الکترونیک معدل بالا 17 کم هست و منم زیر 17 هستم.

... کمی راهنماییم کنین واقعا نگران این وضعیتمم
مچکر

قبولی ارشد در دانشگاه شاهرود و بابل و ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ #23202

• سینا طاهری
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 3
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام به مهندسان برقی عزیز من یه سوالی داشتم که اینه به نظر شما با چه رتبه ای من میتون در دانشگاه شاهرود یا بابل دولتی ارشد گرایش قدرت قبول شم؟ البته من ترم 5 هستم و دارم کم کمک برای ارشد اماده می شم گرایش خودم هم قدرت هست بعد رتبه شبانه و روزانه چقدر فرقشونه؟کلا گرایش قدرت در شما دولتی چه دانشگاه هایی هس؟؟؟ روزی چند ساع و چند تا تست باید بزنم تا همین سال اول قبول شم پشتکارم خیلی خوبه بچه ها ممنون از این همه مهربانیتون که وقت گذاشتید خوندین.

قبولی برق ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ #23217

• سینا طاهری
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 3
با سلام بچه ها به نظر شما باید چقدر خوند تا یه دانشگاه دولتی روزانه یا شبانه در نقاط کشور د ر گرایش قدرت قبول شد؟من فقط می خوام دولتی باشه شهرش زیاد مهم نیس بعد باس چقد خوند که دولتی قبول شد؟

مشاوره ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ #23242

• پریناز باقری
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
سلام من در کارشناسی رشته مهندسی برق دانشگاه تهران جنوب قبول شدم به من گفتند باید از همین اول گرایش انتخاب کنی خواستم از شما دوستان که کارشناسی را گذرانده اید راهنمایی بگیرم که گرایش الکترونیک بازار کارش چطوره؟شنیدم در ایران طراحی وساخت قطعات بازار خوبی نداره.لطفا راهنماییم کنید و یه سوال دیگه که آیا گرایش مخابرات به برنامه نویسی خیلی مربوط میشه و در شغل کسی که این گرایش را خونده خیلی استفاده میشه چون من یه دوره برنامه نویسی c++رفته ام و در برنامه نویسی اصلا استعداد ندارم

ارشد برق الکترونیک ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ #23297

• فاطمه ریسی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
باسلام.من ترم 4 الکترونیک هستم.برای ارشد الکترونیک دانشگاه شیراز چه رتبه ای نیازه؟روزی چن ساعت مطالعه کافیه؟از همین الان خوبه شرو کنم ب خوندن؟

آیا مبتونم کنکور شرکت کنم در ترم 8 در حالی که 9 ترمه هستم؟یعنی بتونم مرخصی بگیرم ترم اول ارشدم رو؟ ۱۳۹۴/۱۲/۰۷ #23461

• جواد فروغی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
آیا میتونم در ترم 8 کنکور بدم زمانی که 9 ترمه هستم؟یعنی ترم اول فوق رو بهم مرخصی بدن تا دانشگاه قبلی رو بگذرونم؟
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©