میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

همراهي براي كنكور 96
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: همراهي براي كنكور 96

همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۳/۲۴ #26297

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 13
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام دوستان عزيز. من امسال مي خواستم روزانه دانشگاه تاپ قبول بشم ولي احتمال خيلي زياد قبول نمي شم. بچه هاي الكترونيك كه مي خواين واسه 96 بخونين اگه موافقين با همراهي هم واسه همديگه انگيزه بيشتر ايجاد كنيم و همزمان شروع كنيم بخونيم از ميزان پيشرفت همديگه هم اطلاع رساني كنيم اينجا. كلاً با هم پيش بريم، چون خيليهامون پشت كنكوري هستيم نه دانشجو. كيا مايلن همراه شن؟

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۳/۲۵ #26342

• فاطمه
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 6
سلام
شما کارنامه رو گرفتید ؟ میشه بگید برای شما هم 6 تا کد ضریب زده یا خیر؟
من جلوی 6 تا زده غیر روزانه مجاز نمیدونم یعنی چی

کنکور ارشد قبل از فارغ التحصیلی ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ #26513

• مهدی کریمی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 1
با سلام
من دانشجوی ترم 6 کارشناسی پیوسته الکترونیک هستم. می خواستم بپرسم اگر در کنکور ارشد 96 شرکت کنم و قبول بشم اما در پایان ترم 8 فارغ اتحصیل نشم، تکلیف چیه؟؟؟

مدارهای مجتمع یا الکترونیک دیجیتال ۱۳۹۵/۰۳/۲۹ #26519

• میلاد تکجو
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 3
سلام دوستان...واسه ارشد کدوم گرایش رو پیشنهاد میدین؟
مدارهای مجتمع یا الکترونیک دیجیتال؟
لطفا کمک کنین

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ #26807

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
با سلام. ببخشيد كه دير بازديد كردم شايد پاسخم ديرتر از موئد باشه ديگه، ولي با اين حال عرض مي كنم. هر كد ضريب مربوط به يك گرايش است گرايش هاي مربوط به هر كد ضريب در دفترچه شماره1 هنگام ثبت نام براي كنكور وجود داشت كه در كنار نام گرايش ها وسط صفحه نوشته شده بود. رتبه و نمره در هر گرايش فرق مي كنه. در واقع شما براي همه ي گرايش ها غير روزانه رو مجازيد انتخاب رشته كنيد. اگه بازم سوالي باشه كه بتونم پاسخ بدم در خدمت هستم. موفق باشيد.

پاسخ‌به: کنکور ارشد قبل از فارغ التحصیلی ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ #26808

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
چيزي كه من به خاطر دارم و در دفترچه انتخاب رشته شماره2 اومده بود اين بود كه اگر روزانه انتخاب رشته كرديد و بعد از انتخاب رشته به اطمينان رسيديد كه مدرك رو تا زمان مقرر نمي گيريد خود سازمان سنجش تا تاريخ خاصي بعد از انتخاب رشته رو اجازه داده تا با نامه كتبي و ارسال به صندوق پستي تا قبل از تاريخ مذكور، عدم اتمام واحدها تا پايان شهريور رو اعلام كنيد دفترچه انتخاب رشته شماره2 و فايل هاي توضيحات جانبي رو كه مربوط به سال قبل است اگر از سايت سازمان سنجش دانلود كرده و كامل بررسي كنيد در قسمتي از اون كامل توضيح داده است. موفق باشيد.
تشکر کننده گان: پویامحمدخواه
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©