میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

همراهي براي كنكور 96
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: همراهي براي كنكور 96

پاسخ‌به: معیار معدل در ارشد ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ #27287

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 13
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام دوست عزيز. تأثير معدل 20درصد است و معدل مؤثر همان معدل كشوري براساس دانشگاه محل تحصيل است. معدل مؤثر ضرب در 100 مقداري است كه به تراز كنكور اضافه مي شود. مثلاً اگر معدل مؤثر كه در كارنامه نهايي شما ثبت شده است 17 باشد 1700 به تراز شما افزوده مي شود. موفق باشيد.

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ #27288

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 13
با سلام، شما مقطع كارشناسي رو تموم كرديد يا هنوز دانشجو هستيد؟ سال اوله مي خواين كنكور ارشد شركت كنيد؟ تا الان برنامه و مطالعه اي هم داشتيد؟

الکترومغناطیس کنکور ارشد 96 ۱۳۹۵/۰۸/۲۰ #27393

• محمد محمدی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
سلام دوستان
در سرفصل جدید وزارت علوم، یک بحث جدید و طولانی به الکترومغناطیس اضافه شده که از سال 92 لازم الاجرا بوده. این بحث امواج صفحه ای و تابش و بازتابش آنها در فصل مشترک دو محیطه. این بحث برای کنکور امسال میاد؟ شما خبر دارید؟

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۹/۰۲ #27426

• مائده دوستی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 3
بسیار نظر خوبیه موافقم .اگر هنوز تمایل دارید

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۹/۰۵ #27444

• امین ملکی
  • غایب
  • تازه وارد
سلام دوستان
به نظرتون من چیکار کنم؟
من الان مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی الکترونیک دارم ، سربازی هم رفتم ، متولد 69 هم هستم ، الان هم توی یه شرکت خصوصی دارم کار میکنم ، از طرفی کاری که الان دارم انجام میدم بیشتر اپراتوریه و یه کار تکراری رو هرروز باید تکرار کنم ولی خب رشته امو دوست دارم و کسایی رو دارم میبینم توی شرکتمون که با مدرک ارشد از یه دانشگاه خوب حقوقشون دو برابره منه و منم وسوسه میشم که برم و ارشدمو از یه دانشگاه معتبر بگیرم و توی طول این مدت هم که دارم ارشد میگیرم روی زبانم کار کنم و اونم تقویت کنم و نرم افزار های مرتبط با رشته امو هم یاد بگیرم ، از یه طرف هم دارم حساب کتاب میکنم میگم ، من اگه بخوام ارشد از دانشگاه خوب بگیرم ، حداقل یک سال باید پشت کنکور بمونم و بخونم ، و دو سال هم ارشد بخونم و یک سال بعدش هم دنبال کار بگردم ، چون این شرکتی که الان هستم در حین کار اجازه تحصیل رو نمیده و باید استعفا بدم و بعدش هم شاید دیگه نتونم برگردم اینجا ، یعنی چهار سال از عمرم صرف گرفتن ارشد میشه و حدود سی سالم میشه اونموقع به علاوه اینکه من توی این چهار سال حدود صدمیلیون تومن هم ضرر میکنم ، ولی خب در عوض اگه بتونم بعدش یه کار خوب پیدا کنم همه اینا جبران میشه ، و هر روز حسرتشو نمیخورم ای کاش ارشدمو گرفته بودم
خلاصه گیج شدم
به نظرتون چکار کنم؟؟؟

امادگی برای کنکور ارشد رشته برق گرایش قدرت ۱۳۹۵/۰۹/۰۷ #27452

• هادي سرابي
  • غایب
  • تازه وارد
با سلام خدمت مشاورین محترم و دانشجویان برتر
در مورد شرکت در کنکور ارشد ۹۶ و این که در. رشته برق قدرت با توجه به این که بنده ترم ۶ هستم و دروس کنترول خطی و بررسی قدرت ۱ رو پاس نکردم چقدر. شانس موفقیتم وجود. داره که بتونم خودم بخونم و جزو رتبه های برتر باشم لطفا راهنمایی بفرمایید
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©