میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

همراهي براي كنكور 96
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: همراهي براي كنكور 96

پاسخ‌به: مدارهای مجتمع یا الکترونیک دیجیتال ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ #26810

• مهدي
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 13
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
به نظر من ملاك اول علاقه است. من هدفم ميكرو-نانو هست. شما هم به نظرم ببين علاقه ات كدومه. من نسبت به جايگاه اين دو خيلي اطلاع ندارم اما اينو مي دونم كه در ايران كلّا چون الكترونيك با سرعت پيشرفت جهاني همراه نيست لذا شايد چنننندان فرقي نكنه. البته شنيدم ديجيتال در ايران در ابتداي راهه و رو به پيشرفته. از طرفي جذب دانشجو به مقدار بيشتر به شكلي قابل ملاحظه در گرايش مدار مجتمع نسبت به ديجيتال شايد حاكي از نياز بيشتر كشور به اون و اهميت خاصي براي اون در برنامه هاي كلان پيش رو در كشور باشه.

شروع مطالعه جهت آزمون ارشد مهندسی برق 96 ۱۳۹۵/۰۴/۳۰ #26836

• صادق حجت پور
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
دوستان عزیز و همراهم......سلام
بنده سال 87 کارشناسی رو تمام کردم و تو این چند سال کاملا از درس دور بودم. الان فرصتی پیش اومده تا بتونم تو کنکور ارشد سال 96 شرکت کنم. یک روز تا غروب در محل کار و یک روز بیکار(استراحت) هستم به صورت شیفتی. تو آزمونهای مدرسان شریف هم شرکت کردم و کتابهاش رو هم خریدم. از اول مرداد میخوام شروع کنم. به نظر شما منبع دیگه ای هم مطالعه کنم با توجه به زمان باقیمانده . چطور شروع کنم. روزی چند ساعت میانگین میتونم یه دانشگاه خوب مثل رازی کرمانشاه یا بوعلی همدان و .... قبول بشم. با تشکر فراوان

معیار معدل در ارشد ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ #27185

با سلام سئوالم اینه که ایا معدل تاثیر زیادی در ارشد میذاره یا بسته به نوع دانشگاه با یه ضریبی حساب میشه؟

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ #27198

سلام من خیلی دلم میخوادبخونم ولی هرروزمودارم ازدست میدم خیلی عقبم همراهی میخوام

پاسخ‌به: همراهي براي كنكور 96 ۱۳۹۵/۰۷/۱۳ #27202

• بهناز حیدری
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
با سلام میخواستم مهندسی هسته ای گرایش پرتوپزشکی قبول بشم با توجه به اینکه این رشته آزمون مجزا نداره میشه با آزمون رشته برق در گرایش سیستم های قدرت به این رشته وارد شد البته باید بگم که دوسه دانشکاه تاپ مثل امیر کبیر این رشته رو دارند که قبولی مشکل هستش سوال من از دوستان این هستش که با چه رتبه و درصدی از موارد امتحانی امکان قبولی در امیر کبیر هست.

ممنون میشم پاسخ بدید

بودجه بندی سوالات کنکور ارشد برق ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ #27262

• جاهد اقایی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
سلام
بودجه بندی سرفصل های 5 سال اخیر کارشناسی ارشد رشته مهندسی برق رومیخواستم
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob