میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق

تاثير معدل ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ #28198

• مژگان
با عرض سلام و خسته نباشيد.
به نظر من هم سوالات كلن سبكش عوض شده بود. من غافلگير شدم. مدار سخت بود . رياضي هم كه ضرر كردم چون آمارش زياد شده بود.
كسي مي دونه تاثير معدل چه جوريه؟ يعني چطوري محاسبه ميشه؟

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ #28259

• arash
در کلید اعلامی جواب سوال 66 الکترونیک اشتباه اعلام شده. لطفا اعتراض کنید. عدد 5 طبق پاسخ های تشزیحی لبرون اومده درسته

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۳ #28276

• امید عابد
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام . پاسخ سوالات 119 و 120 مربوط با الکترومغناطیس در کلید اولیه اشتباهه. لطفا اعتراض کنید.

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ #28352

• علی
سوال95 کنترل خطی گزینه 2(صفر)درست است لطفا اعتراض کنید

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ #28395

• مجید
تلفیق کردن درس ماشین و بررسی،تغییر در تعداد سؤالات مطرح شده از هر درس،این تغییرات اونم چند ماه مونده به کنکور واقعا عدم تسلط و عدم آگاهی کارشناسان سازمان سنجش رو میرسونه.این دوستان با توجه به این نکته که شرایط برای همه یکسانه،هر تغییری هر زمان که تمایل دارن تو کنکور ایجاد میکنند،ولی به نظر من واقعا اینطور نیست!اینجا دیگه پای شانس میاد وسط.کسی که کتاب800 -700 صفحه ای ریاضی مهندسی رو خونده به اندازه ی کسی که کتاب 100-200 صفحه ای آمار رو خونده تست زده و این فاجعه است.یا اینکه 10 تا تست ماشین اوردن 5 تا بررسی،خب اینجا هم در حق کسی که وقت بیشتری روی بررسی گذاشته ظلم شده.واقعا یک فرد پاسخگو نیست که ازش بپرسی مبنا و منطق این تغییراتی که به صورت یهویی اعمال کردین چیه?کسی نیست که بهش بگی با این تغییرات و عدم اطلاع رسانی دقیق دارین با سرنوشت خیلیا بازی میکنین.تنها اطلاع رسانی انجام شده در مورد این تغییرات،این بود که درس ماشین و بررسی تلفیق میشه و تعداد سؤالات برخی دروس از 12 به 15 تغییر میکنه.دیگه اینکه از هر درس چه تعداد تست میاد رو فکر میکنم خودشونم تا روز ازمون نمیدونستن!!

اشتباهات ماشین و بررسی ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ #28414

• اریان
سوال 85 کلا جوابش در گزینه ها نبود و سوال 84 نیز تعداد قطب ها را مشخص نکرده بود لطفا اعتراض کنین
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©