میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق

دفترچه ازمون 96 برق که دارای کد111f هستشو چطوری پیدا کنم ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ #28416

• محمد محتشم
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام ایا کسی میتونه کمکم کنه تا دفترچه اف امسالو به دست بیارم اخه بعضی درسارو نمیدونم چطور زدم یعنی فقط شماره گزینه رو حفظم نه عدد مورد جوابو

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ #28427

• armin
واضح تر از این سوال نبود
جواب 4 درسته

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ #28431

• ارش
arash نوشته است:
در کلید اعلامی جواب سوال 66 الکترونیک اشتباه اعلام شده. لطفا اعتراض کنید. عدد 5 طبق پاسخ های تشزیحی لبرون اومده درسته

تمامی اساتید جواب رو عدد 4 اوردن . راه تشریحی هم دارم میخوای بفرستم ببینی گخود مدرسان هم کلید خودشو داده جواب 4 زده

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ #28470

با عرض سلام و خسته نباشین خدمت تمامی داوطلبین و دوستان ؛

من یکسال پشت کنکور موندم و امید داشتم امسال باتوجه به میزان تلاشم اتفاقی برام بیفته ولی ...

اصلا این طراحان سوال بفکر ما دانشجویان نیستند و هر سال هم سبک سوالات عوض میشه هم بودجه بندیشون و رو هیچ چیز نمیشه حساب باز کرد ...!!!!

به عنوان مثال در درس ریاضیات که من روی معادلات سرمایه گذاری کردم سوالات خیلی پیچیده بود و از مباحثی نظیر سری ها در کنکور سوال مطرح نشده بود و بجاش از مبحث لاپلاس که طی 5 سال اخیر سوالی مطرح نشده بود و این مصداق بارز بی وجدانیه !!!

درس الکترونیک و سیگنالم خیلی سطح بالایی داشت و برای درس مدار الکتریکی هم زمان بیشتری صرف می کرد ...

در کل بنظرم دوستان و داوطلبین سال های بعد وقت و عمر خودشونو برای یکسال تلف نکنن چون اصلا نمیشه روی سال بعد فکر کرد

ما داوطلبین فقط بازیچه عده ای طراح بودیم و هستیم !!!!

اونوقت یکی با معدل نسبتا خوب از یه دانشگاه دور افتاده جای ما رو تو فردوسی و دانشگاه های تهران می گیره واقعا نه سطح کنکورشون رو انصافه نه ورود این دانشجویان به دانشگاه های برتر کشور

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی برق ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ #28492

• آرش
منم مثه شما داداش سال دوم بودم وبه زیر 100 امیدوار هیچی نزدم. ... غم نخور... ایشالا خدا یجایی نتیجه زحماتمونو بمون بر میگردونه... کنکور نهایت بی عدالتی....

رتبه ۱۳۹۶/۰۲/۲۰ #28540

• saeed
.با سلام ماشین ۴۵٪زبان۲۷٪مدار٪۴-ریاضی۲-٪ رتبم چند میشه؟ ممنون
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©