میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

مشاوره کارشناسی ارشد برق
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: مشاوره کارشناسی ارشد برق

مشاوره کارشناسی ارشد برق ۱۳۹۲/۰۹/۰۴ #9522

• مصطفی حیدری
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 6
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
با سلام خدمت همه
من لیسانس مخابرات دارم.ولی هنوز روش صحیح درس خوندنو بلد نیستم.یعنی الان میخوام برای ارشد شروع کنم بخونم چون ریاضیات عمومی رو فراموش کردم دوباره از بحث تابع شروع به خوندن کردم.هرکاری میکنم نمیتونم عمقی بخونم وفقط برای امتحان پایان ترم میتونم خودمو اماده کنم بعد از امتحان همشو فراموش میکنم.عمق درس برام جا نمیفته.لطفا کمکم کنید.
آخرین ویرایش: ۰۷:۴۷ ۱۳۹۲/۰۹/۱۹ نویسنده : مدیر تالار.

پاسخ‌به: روش درس خواندن ۱۳۹۲/۰۹/۰۴ #9536

• مدیر تالار
  • غایب
  • مدیرِ پلاتینی
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1089
  • کارما (امتیازِ ویژه): 50
مصطفی حیدری نوشته است:
با سلام خدمت همه
من لیسانس مخابرات دارم.ولی هنوز روش صحیح درس خوندنو بلد نیستم.یعنی الان میخوام برای ارشد شروع کنم بخونم چون ریاضیات عمومی رو فراموش کردم دوباره از بحث تابع شروع به خوندن کردم.هرکاری میکنم نمیتونم عمقی بخونم وفقط برای امتحان پایان ترم میتونم خودمو اماده کنم بعد از امتحان همشو فراموش میکنم.عمق درس برام جا نمیفته.لطفا کمکم کنید.

گاهی برای انسان پیش می آید که به علت مسائل و مشکلاتی مثل استرس و تمرکز کافی نداشتن بر روی مطالب فرد نمی تواند مفهوم مطلب را به خوبی درک نماید و در دراز مدت از مطالب استفاده کند برای رفع این مشکل بهتره روش مطالعه خود را تغییر دهید و در ساعاتی که میل به در خواندن دارید درس بخوانید ، دروس خود را نکته بردار نمایید و نکات خود را هرچند وقت یک بار مرور نمایید دروسی که در طول هفته خوانده اید در آخر هفته مرور نمایید و تست بزنید. هر چند وقت یک بار خیلی کوتاه خود را بیازمایید و اگر از روش مطالعه خود نتیجه مثبت نگرفته اید باز روش مطالعه خود را تغییر بدهید.

شما می توانید از لینک زیر روش های مطالعه را مشاهده نمایید:
روشهای مطالعه کارشناسی ارشد مهندسی برق

همچنین می توانید از لینک زیر به روش های تقویت حافظه را مطالعه نمایید:
روشهای تقویت حافظه کارشناسی ارشد مهندسی برق
آخرین ویرایش: ۰۷:۲۰ ۱۳۹۲/۰۹/۰۶ نویسنده : ادمین سایت.
  • صفحه:
  • 1
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©