میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش
  • صفحه:
  • 1

نامِ بحث: مشاوره ارشد برق

مشاوره ارشد برق ۱۳۹۲/۰۹/۲۸ #9912

• مهدی کمالی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
4 ساله از درس دور بودم والان تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم نمیدونم از کجا شروع کنم یا اصلا وقتش هست که شروع کنم یا نه
میدونم 50 روز دیگه کنکوره کمکم کنید و اگه امکانش هست بگید چی رو شروع کنم به خوندن یا برنامه ی چیزی اگه داری واسم بگذارید ممنون میشم
انشا الله همتون تو کنکور قبول شی
آخرین ویرایش: ۱۳:۰۵ ۱۳۹۲/۱۲/۲۰ نویسنده : مدیر تالار.

پاسخ‌به: 4 ساله از درس دور بودم والان تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم ۱۳۹۲/۰۹/۲۸ #9913

• مدیر تالار
  • غایب
  • مدیرِ پلاتینی
  • تعدادِ ارسال‌ها: 1089
  • کارما (امتیازِ ویژه): 50
مهدی کمالی نوشته است:
4 ساله از درس دور بودم والان تصمیم گرفتم واسه ارشد بخونم نمیدونم از کجا شروع کنم یا اصلا وقتش هست که شروع کنم یا نه
میدونم 50 روز دیگه کنکوره کمکم کنید و اگه امکانش هست بگید چی رو شروع کنم به خوندن یا برنامه ی چیزی اگه داری واسم بگذارید ممنون میشم
انشا الله همتون تو کنکور قبول شی

سلام شما زمان زیادی از دست داده اید 4 سال هم از درس دور بودید این کار را برای شما دشوار می کند شما می توانید در زمان باقی مانده یک برنامه ریزی فشرده برای خودتان تهیه نمایید و تحلیل آزمون سال گذشته را مطالعه نمایید و از قسمتهای مهم آن با خبر شوید و بر اساس آن مطالعه نمایید برای مشاهده تحلیل آزمون سال گذشته از لینک زیر کلیک نمایید:
تحلیل آزمونهای سال قبل کارشناسی ارشد مهندسی برق

می توانید دروسی که ضریب بالاتری دارند را در اولویت مطالعه خود قرار دهید برای مشاهده از لین زیر کلیک نمایید:
نام دروس و ضرایب کارشناسی ارشد مهندسی برق (سراسری)

می توانید با رتبه های برتر رشته خودتان که اکنون مشاوران مدرسان شریف هستند هم به صورت تلفنی 2966-021 و هم به صورت اینترنتی ارتباط برقرار نمایید و مشاوره دریافت نمایید برای مشاهده از لینک زیر کلیک نمایید:
مشاوره آنلاین مقطع کارشناسی ارشد
  • صفحه:
  • 1
مدیران: سروش شکوهی
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©