میهمانِ, گرامی، خوش آمدید!
نامِ کاربری گذرواژه: به‌خاطر داشته باش

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد
(1 ، بازدید کننده) (1) میهمان
  • صفحه:
  • 1
  • 2

نامِ بحث: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد

بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد ۱۳۹۶/۰۱/۳۱ #27860

• مدیر تالار
  • غایب
  • کاربر نمونه
  • تعدادِ ارسال‌ها: 189
  • کارما (امتیازِ ویژه): 13
سلام به همه
خسته نباشید

کنکور ارشد مواد 96 به نظرتون چطور بود؟!

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ #27949

• احسان مرادی
  • غایب
  • تازه وارد
  • تعدادِ ارسال‌ها: 2
  • کارما (امتیازِ ویژه): 0
سلام دوستان خسته نباشید. من رشته مهندسی پزشکی هستم و امسال برای بیومتریال کنکور مواد شرکت کردم. به نظرم سوالات ریاضی و زبان خوب بودن ولی خب بازم پسیج های زبان نسبت به سال های قبل خیلی طولانی تر و وقت گیر بود. سوالات خواص مواد و بیومتریال خیلی فرمش تغییر کرده بود و اصلا شبیه سالهای قبل نبود. حدود 6-7 سال بود که مدل سوالا عوض نشده بود ولی به نظر میاد امسال با ادغام آزاد و دولتی خیلی رشته ها سوالاتشون جدید بود. بیوشیمی و شیمی آلی خوب بودن. آناتومی و فیزیولوژی هم سختتر از سالهای قبل بود. من این دو درس رو خیلی خوندم و تسلط بالایی داشتم و کنکورهای سالهای قبل رو هم که زدم 14-15 تاش قابل زدن بود ولی امسال فقط 11 تاش رو تونستم بزنم اونم چنتا رو با شک زدم. در کل کنکور متوسط رو به سختی بود و میتونست بدتر یا خیلی بهتر از این باشه. خوشحال میشم بقیه بچه های مواد هم نظراتشون رو بگن. ممنون

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ #27978

• Nes..
سلام دوستان. من رشته متالورژی صنعتی هستم. کنکور امسال با سال های دیگه متفاوت بود خواص فیزیکی و مکانیکی نسبتا سخت بودن و فرم سوالات با سال های قبل تغییر کرده بود و نسبت به کنکور پارسال سخت بود. ولی سطح سوالات ترمو متوسط بود.

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد ۱۳۹۶/۰۲/۰۹ #27994

• Sdv
سلام عرض می کنم خدمت تمام دوستان بدون اغراق بگم من از تایستان خونده بودم و به تموم سبک سوالاتم آشنا بودم چه کنکور سنوات های گذشته وچه آزمون های موسسات ولی این سوالات که داده بودن اصلا متفاوت بود آدم باید فکر می کرد رو سوالاتش ولی تو اون زمان محدود امکان پذیر نیست سوالات ریاضیش انگار یک سال در میان شده پارسال که انقدر خوب بود اصلا نمی تونستیم باور کنیم ولی خوب 94 سخت بود الانم سخت دادن و زبانشم که توی زبان تخصصی انگار مجله است که ما انقدر وقت داریم که یک صفحه رو skim کنیم بعد تازه با اون جواباشم که خودش نیم صفحه بود ولی من واقعا نا امید شدم ولی هر کسی که تونسته با این سوالات درصدهای بالا بزنه واقعا باید بگیم 100 باریکلا. انشالله که با این درصد های کمی که زدیم تهران قبول شم.به امید موفقیت برای همه

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ #28094

سلام
به نظر من خواص فيزيكى و مكانيكى سخت بودو سوالا مفهومى بودن و ترمو به نسبت متوسط بود
بچه ها من تقريبا اين سه تا درس رو پنجاه يا پنجاهو پنج زدم فك ميكنم و رياضى حدودا ٢٥

من رشتم مهندسي مواد نبود ميخوام از بچه هاى اين رشته بپرسم اگه درصدام اين باشه تهران قبول ميشم ؟
لطفا جوابمو بدين من كنكوراى ٩٤ و ٩٥ رو كه حل ميكردم درصدام بالاى ٧٠ بود اما امسال به نظرم سخت تر اومد سوالا

پاسخ‌به: بحث درباره کنکور کارشناسی ارشد 96 مهندسی مواد ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ #28444

• بیومتریال
سلام و خسته نباشید
اگه بچه ها لطف کنن نظرصونو راجب ارشد امسال بگن و همچنین درصد هایی ک‌زدن چی بوده ممنون میشم.
در ضمن به نظر شما با آناتومی ۳۵ بیوشیمی ۳۳ بیومواد ۱۵ و ریاضی ۵ رتبه من تقرییا چند میشه؟؟؟
  • صفحه:
  • 1
  • 2
مدیران: مدیریت سایت
  • Share on Google+
  • Share on Cloob
  • Share on linkedin
  • Add to delicious
اسکرول به ابتدای صفحه

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©